Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segítene ez rajtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene ez rajtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy hatalmas hülyeség lesz ez a kérdés, de..

A helyzet az, hogy már jó ideje szakított velem a barátom, mivel ő nem tud belém szeretni. Maradjunk barátok. Én tudtam, hogy nem leszünk azok.. De valamilyen úton módon érdeklődtünk egymás iránt. Én személyesen nala, ő meg hol édesanyámnál, hol pedig nálam - bár ez volt a ritkább.


2015. aug. 2. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Huh ?
2015. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Véletlen elküldtem:D



A kérdés igazából az, hogy könnyebben tudnék rajta túl lépni, ha törölném arról a bizonyos közösségioldalról? Nagyon fáj látni azt, hogy más lányokkal milyen jól elvan, és hogy velük mennyire törődik.

Jobban tenném, ha törölném?

2015. aug. 2. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:

És mi segítene rajtad?

Ti magyarok vagytok?

2015. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek most, hogy férnek össze?

A kérdésedben úgy írod h összejönnétek újra, a kommentedben meg h el akarod felejteni és törölni.

Szóval?

2015. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem jönnénk újra össze. Csak azért érdeklődtünk egymás iránt, mert nem akart megbántani. Tudta, hogy én nagyon szeretem őt. De kihasznált. És igen durva dolgokat mondott.

Én ennek ellenére se tudok rá haragudni. Viszont nem tudom elfelejteni. Nem tudom kiverni a fejemből. Pedig ha beszélünk is, két perc alatt leráz.

A facebook-on pedig látom, hogy különböző lányokkal hogyan viselkedik. Hogy velük állandóan foglalkozik. Persze, teljesen más a kettő. De látni, hogy másokkal és velem milyen nagyon nehez. Csak nem tudom, mennyire lenne "helyes" döntés őt törölni emiatt.

2015. aug. 2. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a helyes döntés,ha teljes mértékben kizárnád őt az életedből.Ha ehhez az kell,hogy tiltod vagy törlöd,akkor tedd meg,és többé nem fogod látni,ahogy másokkal enyeleg.Tudatosítsd magadban,hogy neki te csak egy voltál a sok közül.Őt hidegen hagyja,te mit érzel,min mész keresztül.Neki te nem számítasz.Ebből a gödörből csak úgy tudsz kimászni,ha ezt felfogod és elfogadod.Tudom én,min mész keresztül,én is éltem át hasonlót...Felejtsd el ezt az embert,saját érdeked!
2015. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, teljes mértékben igazad van, kedves utolsó(22:39)

Megfogadom amit mondtál. Talán ez kellett most nekem. Köszönöm a válaszod!

2015. aug. 2. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!