Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan, hogy lefeküdté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy lefeküdtél az exeddel?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mit éreztél utána? Felszínre törtek a régi szép emlékek vagy csupán búcsú szex volt? Bármilyen esetben értem, legyen az újrakezdés akár, egy buliban részegen, stb.

2015. aug. 4. 01:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szakításunk után kb egy hónappal újra elkezdtünk beszélgetni, barátkozni. Egyik nap átmentem hozzá és szóba került hogy a szex mindkettőnknek hiányzik így megint lefeküdtünk egymással. Nem tudom miért de nem éreztem semmi szerelmet vagy hasonlót, jó volt, már úgyis elég közel álltunk egymáshoz... Volt hogy vele aludtam és meztelenül összebújtunk, az az a legutolsó alkalom hogy lefeküdtünk egymással, már mindketten másfelé kacsintgattunk. Erkölcsi szempontból bánom hogy lefeküdtem vele de igazából nem okozott fájdalmat hogy megtettem (ő szakított velem).
2015. aug. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mumusan ***** válasza:
100%

Egyszer szakítottunk a párommal, és utána 3-4 hónapra rá lefeküdtünk, azóta is együtt vagyunk :)

De ezt kivéve egy exemmel sem feküdtem le soha. És nem is kezdtem újra.

2015. aug. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Jó érzés volt, mert önfeledten b_asztam szét minden lyukát, nem érdekelt, hogy mit gondol rólam,hogyan teljesítek (iszonyatos gonosz volt velem, azért mentünk szét). Mindketten élveztük, ez volt az utolsó szex köztünk.

2015. aug. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Miután felhívott jó 1 évvel a szakításunk után(nem volt hosszú kapcsolat kb 3 hónap és Ő fejezte be), furcsálltam is a dolgot, de igent mondtam ,mert éppen nem volt senkim. Találkoztunk, elmentünk táncolni, majd atomjaira dugtam az ágyban....remegett mint a kocsonya. Nagyon jó volt, életem egyik legjobb estéje volt.

Reggel amikor felkeltem, láttam a sok közös képet a pasijával(amit még nem rakott el).....egy köszönő levél kíséretében távoztam. Azóta többször is keresett már, hogy találkozzunk, de elhajtottam.....beszélni viszont szoktunk.

37F

2015. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hosszú kapcsolat után, végülis nem haraggal váltunk el csak egyszerűen nem működött a dolog és szükségleteink voltak, az alkalmi kapcsolat pedig egyikünknek sem feküdt. Így szakítás után 3-4 héttel találkoztunk majd még kétszer 2-3 hetente, aztán végleg megszakadt a kommunikáció köztünk. Azóta nem tudom mi van vele, én nem keresem, ő se engem. Jó ez így, így amolyan lezárás megvolt, nem csak puff egyik napról a másikra már nem vagyunk együtt. (plusz ez a 3 alkalom volt a legjobb szex/este vele az egész ismeretségünk alatt.)
2015. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És szerintetek mennyire szerencsés újra kezdeni az exeddel? Lehet, hogy semmi nem lesz olyan, mint régen, de szerintem nem is kell, hogy az legyen...még lehet jobb is. Az utóbbi hónapokban elkezdtünk rendszeresen találkozgatni, 4 évig voltunk együtt, utána 2 év "szünet" (nekem addig volt másik párkapcsolatom, de barátilag néha-néha beszéltünk). Azóta már többször is lefeküdtünk, valahol azonban mégsem vagyok biztos benne, hogy én ezt akarom. 23/L ; a férfi 35
2015. aug. 4. 15:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagy butaságot csinálsz, kérdező. Az ex azért ex, mert együtt nem ment a szekér. Azért nem ment, mert nem vagytok egymáshoz valók. Inkább keresd meg álmaid pasiját, és ne dagonyázz elmúlt érzelmekben.

A kérdésre válaszolva:

Egyszer előfordult. Több mint húsz évvel a szakításunk után az azóta az ország másik végébe költözött exem felkeresett. Férjnél volt, gyereket akartak, de a férjnek nem lehetett. Megbeszélték, és rám esett a választás.

Később sokat gondolkodtam, és egyre inkább az volt az érzésem, hogy ez csak egy ócska fedősztori volt egy kamatyoláshoz. Nem tudom, mert utána végképp szem elől tévesztettem a csajt.

2015. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem ő tulajdonképpen az első szerelmem (volt), aztán a másik párkapcsolatban is azt éreztem, hogy nekem ő kell, őt szeretem. Nem tudtam elfelejteni...én szakítottam vele, mert távkapcsolatban éltünk hosszú ideig, aztán ideköltözött a városba, az utolsó hónapokban romlott meg a kapcsolatunk, hogy nagyobb pozíciót kapott a munkahelyén és azzal együtt ő is megváltozott...mellesleg én szakítottam vele.
2015. aug. 5. 15:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Több ilyen is volt, több nővel is. :D

Valakivel csak sokév után.

Jó volt. Rongyosra dugtam őket:)

2015. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!