Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megalázónak érzed ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázónak érzed ha az exeddel összefutsz és vele van az új párja?

Figyelt kérdés
Gondolok pl. olyanra, hogy elmész bulizni, ők is ott vannak és látják, hogy neked meg még nincs senkid. Most vagyok túl egy szakításon és előre rettegek kb, hogy nyáron a sok bulin összefutunk majd és nekem meg nincs senkim.

2013. ápr. 16. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mióta ciki, ha az embernek nincsen párja?
2013. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj,úgy látom te nem vagy még túl ezen a szakításon,sajnos!Mert ha túl lennél rajta nem érdekelne ez az egész.
2013. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Rossz érzés az tuti.

De nem kell ezzel foglalkozni.

A te életed, honnan tudja, hogy nincs senkid, azért mert nem cipeled minden buliba magaddal?

2013. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1es,sokan érzik úgy,hogy ciki,főleg az ex elött,hogy nem talált mást.

Én nem érezném cikinek,mondjuk nem is mennék oda hozzájuk,mivel nem szeretek párokhoz oda menni,szerintem pofátlanság.De nem foglalkoznék egy exem véleményével sem...

2013. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, elmúltam már 15.
2013. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megalázó , az biztos rossz lesz majd látni , hogy ő bolodg az új csajjal, neked meg nincs senkid , de mutasd meg neki , hogy te egyedül is jól érzed magad. Voltam én is ilyen szituban
2013. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ez idiótaság...
2013. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy érzem, inkább sajnálom a csajt (egy-két exem esetében).
2013. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te legalább tudsz csajozni/pasizni.
2013. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kolosszus22 ***** válasza:
Ilyenkor a legjobb taktika, ha az exed előtt kezdesz csajozni/pasizni a buliban.
2013. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!