Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért várom még ezek után is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várom még ezek után is?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve megismertem egy srácot, hamar meglett a közös hullámhossz, nagyon jól elvoltunk.

Ugyan barátságnál többet nem akartam, mégis sikerült elérni, hogy a lehető legjobban szerelmes legyek belé. Tisztában volt az érzéseimmel, és eléggé arra utaló jeleket is adott, nem ellenzett. A rózsaszín felhőkön ülve fel sem tűnt, hogy ő csak szeretőnek akart engem tartani. Barátnője van, akivel együtt is él, még az elején rákérdeztem de tagadta, később tudtam csak meg. Mikor megtudtam és úgy kérdeztem rá, nagyon meglepődött, kérte hogy ne szakítsuk meg a kapcsolatot. Adtam még egy esélyt, gondolva hogy hátha szakít közben, ha már olyan rossznak mondja a kapcsolatát. Innentől már borzalmasan éreztem magam... Akár hányszor megláttam, mintha leszúrtak volna. Aztán jött azzal, hogy ő nem is fűzögetett, egyre jobb dolgokkal állt elő. Amikor találkozót beszéltünk meg, soha nem jelent meg, aznapra elnyelte a föld, órákat vártam rá hidegben, esőben.

Azzal magyarázta hogy "nehéz eset"... Sosem találkoztunk végül, pedig hetente rám írt, hogy mikor találkozunk már.

Még inkább bánt, hogy ő szinte csak a saját érdekei miatt keresett, hogy gyorsan könnyíthessen magán... Annyira szerettem volna hinni, hogy több lesz a dologból, és új lappal kezdhetünk, az érzéseim nagyon komolyak voltak iránta.


Egy hónapja felkeresett, közölte miket csinálna velem 'úgy', én pedig vissza írtam neki, hogy ne velem szórakozzon, meg még mást is, de már nem emlékszem, annyira ideges voltam. Megjegyzésként még annyit, hogy csinos a barátnője, hátha veszi a lapot. Nos nem vette, rettentően felcsattant, tiszta idegroncs lett, hogy én lerázom most épp. Közben itt bőgtem végig a billentyűzet előtt, el sem tudja képzelni mit éltem át, de ő végig ártatlannak vallotta magát. Nem válaszoltam már, letöröltem mindenhonnan.


Ez volt már lassan több mint egy hónapja. Nem tudok túl lenni ezen, még mindig nagyon hiányzik, még mindig várok valamit. Ő azóta szerintem a nevemre sem emlékszik.

Nem tudom hogy csak azért volt ilyen, mert nem tud rendesen ismerkedni, és hogy tényleg akart volna valamit? Vagy csak unatkozott, és vágyott az újdonságra, de ezt annyira nem akarom tudomásul venni, elhinni, pedig ez az esélyesebb variáció...

Túl vagyok a szokásos módszereken, kimozdultam, ismerkedtem, olvastam, de semmi, sőt inkább csak taszítom el az embereket magamtól.


L/24



2015. aug. 8. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert hiányzik a kamatyolás-.
2015. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Blade Bone ***** válasza:
Utólag már azért fájt, mert megtudtad az igazat és tudtad hogy rossszat csinálsz. Sajnos van ilyen, de már korábbsn ki kellett volna szállnod, nem ám még esélyt adni, ez a legnagyobb hiba amit csak elkövethettél. .. . Ismerkedj inkább lányokkal, szerezz egy jó barátnőt és beszéld át vele ezeket a dolgokat. Jót fog tenni. :)
2015. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt voltál, de ha ő link, akkor csak magadat teszed tönkre, bár úgy látom, hogy sokmindent megtettél volna érte, de így nem jó. Kell idő a gyászra, sajnos nagyon belesodrodtál, ha ugyanígy viszonzott volna, nagyon boldogok lennétek. Én is mindig a kiszemeltemre gondolok, még ha ő ellentmondásos időnként. Mást is tudnék mondani,de az hosszú lenne itt, ilyenkor minden lelassul, nem lehet aludni stb. stb. Ez csak azt bizonyítja, hogy tudsz szeretni. :)
2015. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos már jóval az elején el kellett volna hajtanom, és akkor most nincs ez. De túlságosan hittem és reméltem a jót, túl naiv voltam.

Nem tudom, hogy egy kicsit is érzékelte-e mennyire tepertem érte, hogy észrevegyen, hogy alakuljon a kapcsolatunk, akár csak barátilag is. sok időt elpazaroltam rá, és ezekkel szerintem egyáltalán nincsen tudatba. Annyi biztos, hogy jót tettem az egójának, hogy mit éreztem az már senkit sem érdekel.

2015. aug. 8. 17:50
 5/8 Blade Bone ***** válasza:
Így van, de szerintem őt ez nem is érdekli, hogy mennyi időt szántál rá stb. .. . Mivel csak kihasznált sajnos. :/
2015. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem lesz elég kegyes a sors, és megtapasztalja ezt az érzést.
2015. aug. 8. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, első látásra kegyetlennek fog tűnni, amit írok, de sajnos ez így van. Szóval mindenki a maga sorsát irányítja, és mindenki a maga szemszögéből nézi az eseményeket. Te boldog akarsz lenni az életben, de ő pontosan ugyanezt akarja. Átvert? Talán. De sokkal inkább te verted át saját magadat. Annyira reménykedtél, annyira azt akartad hallani, hogy nem tudta nem észrevenni, és nem tudta nem kihasználni a helyzetet.

Egy másik kérdés kapcsán írtam, hogy sok nő igényli, hogy hazudjanak neki. Remélem, tanulsz esetből. Csak ne szívd mellre. A hibák a legjobb tanítómesterek, hidd el.

2015. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sajnálom hogy azt kell mondjam, de ugyanannyira felelős vagy a történtekért mint a srác aki becsapott.


Azzal hogy több alkalommal órákat vártál rá hóban-esőben azt az üzenetet küldted a srác felé hogy veled bármit megtehet, hogy ezt kihasználta/kihasználja szemétség, de ha te nem becsülöd magad, hogyan várhatod el hogy a másik becsüljön?


Javaslom ismerkedés helyett inkább foglalkozz magaddal hogy ilyen a jövőben ne fordulhasson elő.

2015. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!