Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan hódíthatnám vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám vissza az ex barátomat?

Figyelt kérdés

19 évesek vagyunk, 2 hónapja véget ért a kapcsolatunk ami több, mint egy évig tartott. Viszont szerintem egyikünk se tudta igazán lezárni. Nekem nem az első komoly kapcsolatom volt, neki viszont igen. Elég makacs a fiú, ezért úgy éreztem nekem kell hajtani és igazából bűnösnek éreztem magam a szakítás miatt is. Többször próbálkoztam, de hiába.

Viszont vannak szerintem jelek amik arra utalnak, hogy ő se zárta még le teljesen. A nővére a legjobb barátnőm, tőle is rendszeresen érdeklődött. Másik barátnőmmel is beszélt, neki is azt mondta, hogy szeret, csak már mindenki tudja, hogy külön vagyunk. (Büszkeség...) Viszont vannak kis rejtett jelek is. Haverjával elment pár napra nyaralni, viszont csak egy lánnyal csókolózott, semmi komoly nem volt. Amikor hazajött nővérének egyből elújságolta, tudta, hogy egyből tudni fogom.:D Facebookon nem vagyunk már ismerősök, de észrevettem, hogy a profilképei között ott vannak a közösek, de csak lerejtve. Lehet azt hiszi csak ő látja, de mivel meg vagyok jelölve rajtuk, így mutatja nekem is. Ha más fiúval meglát, aki szimplán csak barát látszik rajta, hogy féltékeny, más is észrevette. Ez csak néhány jel.Szerintem ha már nem szeretne, nem akarna semmit nem így viselkedne, esetleg már lenne is barátnője, viszont nem beszél sok lánnyal.

Szeretném őt visszaszerezni, de hogyan tehetném? Persze nő vagyok, szeretném elhitetni vele, hogy nem érdekel, neki kéne hajtania. Csak valami kis löketet kéne adni, viszont ötletem sincs hogyan kéne csinálnom.



2015. aug. 13. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Féleszű! XD Te nem akarsz a tudatára adni semmit, de elvárod, hogy a dolgok úgy alakuljanak, ahogy Te akarod! Önző vagy, mert már megint rólad kell szóljon minden! Nemhogy annak is örülnél, hogy nem közömbös továbbra sem irántad! Inkább add Te a tudatára, hogy te nem szeretnéd külön utakon folytatni... Méghogy "neki kell hajtania"... Miért is?
2015. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel én már többször próbálkoztam.:) Most, hogy úgy látja nem érdekel úgy vettem észre, hogy rosszul esik neki. Tehát eddig ő azt hitte ha csettint én ugranék. És szerintem egy pasinak akkor érdekes egy nő ha fel tudja kelteni azt a bizonyos 'vadász ösztönt'. És ezt szeretném valahogy elérni.
2015. aug. 13. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok kedves kérdező a barátnőmmel. Keresd meg, közös programokon lehet újra felvetned neki a témát. Sok-sok beszélgetés kell.
2015. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tedd féltékennyé és ne figyelj rá. A páromnál bevállt
2015. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!