Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bejölhetem facebookon a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejölhetem facebookon a volt barátomat?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottam a barátommal és levettem facebookról.

Szeretném újra látni őt, hogy mi van vele hogyan éli az életét, nem akarok tőle semmit

de kiváncsi vagyok rá-


2015. máj. 18. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz tőle semmit, akkor szerintem ne
2015. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Szerintem se...

Egyébként sosem értettem,hogy mi a jó ebben a jelölgetéses dologban...Főleg exeknél.

Jobban fogod érzeni magad ettől?

Komolyan mondom jobb is,hogy már évek óta nem használok féészbukot.

2015. máj. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De jó facebook nélkül élni.
2015. máj. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne jelöld be. Főleg, ha te szakítottál. Szerintem ő nem igazán kíváncsi rád és csak fájdalmat okoznál. Ha vége akkor lépj tovább. Ennyi.
2015. máj. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
engem bejelölt egyszer egy nagyon csúnyán végződött exem. az lett a vége hogy nosztalgiából szétkeféltem, de nagyon csúnyán és elmentem. :D
2015. máj. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Interferencia ***** válasza:
Megtiltom!
2015. máj. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk ismerősök a volt barátnőmmel Facebook-on. Meg sem fordult a fejemben, hogy bejelöljem őt, de ezek szerint neki sem.
2015. máj. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a fél év lehet kevés még, nem tudom. Én szinte minden exemmel békésen váltam szét, ismerősök vagyunk, látom, hogy megnősülnek, gyerekeik lesznek, néha beszélünk hogy kivel mi újság.
2015. máj. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az összes ember akit szerettem fontos szerepet töltött be az életemben, és nagyon kevés kivételtől eltekintve ma is szeretem őket, csak már nem úgy, ahogy akkor.


Pont ezért, szerintem nem bűnt tartani velük a kapcsolatot, de mérlegeld azt is, hogy:

- Te már túl vagy rajta. Biztos, hogy Ő is rajtad? (még akkor is jó kérdés, ha azt gondolod, hogy van valakije).

Ha kedveled, akkor nem akarod megkínozni azzal, hogy ezt újrakezdésnek gondolja, hogy lássa, hogy milyen boldog vagy az új pároddal (ha van). Lehet, hogy neki még jót tesz a távolság.


- Gondolj a jelenlegi párodra is, gondot okozhat, ha egyszer csak azt látja, hogy hopp, megjelent az ex az ismerősök között.


Szerintem még várj vele ez még elég korai.

2015. máj. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem jelölöd be még tudsz vele levelezni mi van vele...
2015. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!