Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Melyik rosszabb, melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik rosszabb, melyik bántaná a büszkeségeteket jobban? Melyiket csinálnátok?

Figyelt kérdés

Szakítani egy, a képbe kerülő harmadik miatt, és úgymond "idejében" kiszállni az esetleg menthető kapcsolatból, vagy inkább próbálkozni megmenteni a kapcsolatot - sikertelenül?


Hogy gondolnátok utólag magatokra? Melyik megalázóbb helyzet szerintetek?



2015. aug. 14. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szakitás egy 3. Miatt
2015. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A menthető kapcsolatból való kimenekülés gyávaság, és szerintem megalázó, magammal szemben, és a másikkal szemben is.
2015. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sőt, még a harmadikkal szemben is.
2015. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom megmenteni a kapcsolatot és ha magamnak is beláttam, hogy nem fog menni, lehetetlen, akkor marad a szakítás, mint lehetőség.

Nem szoktam feladni könnyen, ezért is választottam a másodikat.


Mondjuk, ha bekerül egy 3. ember a képbe, akkor nem is tudom, hogy mit akarok igazán megmenteni a kapcsolaton... Mindegy is, ez a helyzet soha nem fog előállni nálam, nem lesz 3. :D

2015. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyszóval:

Korán feladni, vagy megalázó vereséget szenvedni?


Kár, hogy nem tudjuk előre, hogy menthető-e a dolog... hogy nem-e jobb kiszállni és nem kínozni tovább.

2015. aug. 14. 14:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Az nem megalázó vereség? Az egy harc, amiben vesztettél, de az utolsó csepp vérig küzdöttél. Semmilyen esetben sem megalázó. Külső szemlélőnek lehet az, de belülről sosem. Én azt mondom, addig kell küzdeni, amíg 1. nem érzel már semmit, 2. elfogynak a kiskapuk és remény utolsó sugarai.

Mondjuk én úgy vagyok összerakva, hogy akkor sem adom fel, amikor már mindenki elmebetegnek tart.

2015. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát legalább az van, hogy te léptél le... Azért gondoltam... Amúgy én is ilyen vagyok, hogy már sokan hülyének tartanak, mégis harcolok tovább.
2015. aug. 14. 14:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Érthető ez a meglátás is.
2015. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az a megalázó, ha megcsalnak. Nem nagyon tudok gerinctelenebb tettet elképzelni. Egyébként pedig az a menthető kapcsolat, amiből önként kiszáll a párom egy másikért, nem menthető. Két ember szükséges hozzá, hogy menthetőnek nevezhessünk egy kapcsolatot.. Aki pedig igazán küzd a kapcsolatáért, az nem tartja fenn közben a harmadik felet talonban. Ha nem szakít meg vele minden kapcsolatot, akkor nem is bízik igazából a kapcsolat megmentésében, csak ímmel-ámmal csinálja, hogy ne ő tűnjön fel rossz színben, amiért kiszállt a kapcsolatból.

Összefoglalva megalázó az, amikor megcsalnak, vagy amikor a párom nem meri határozottan a szemembe mondani, hogy már döntött, a harmadik fél kell neki. Az, hogy az érzelmek idővel elmúlhatnak, nem megalázó, legfeljebb fájó.

2015. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
Én küzdenék a kapcsolatért. Szerintem mindenképp jobb, mint eldobni.
2015. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!