Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Több éves kapcsolatot hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves kapcsolatot hogyan tudtál kiheverni? L/22

Figyelt kérdés
4 év után szakitottunk a barátommal. Jobb egyedül vagy új kapcsolat kellene? És hogy lettél túl rajta?

2015. aug. 17. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
ne mássz bele egy új kapcsolatba csak ezért, hogy felejts vagy ne legyél egyedül.. kis ideig egyedül amíg túl nem leszel rajta. Utána jöhet az új kapcsolat. Hogy? idő... barátokkal lenni bármi csak ne hagyd hogy a föld alá ásson az érzés. Tudom miről beszélek hidd el, én is ebben a cipőben járok.
2015. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

11 hónapja egyedül vagyok. Nem tudom, hogy most bele tudnék-e kezdeni bármi újba, eddig nem tudtam volna.


Exem érdekes módon könnyebben kezelte, 1 hónap után egyéjszakás, január óta kapcsolat, ő megvan... Én szakítottam, meg is szívtam, ennyi idő után még mindig nem vagyok rajta teljesen túl.


24/F

2015. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb amit tehetsz, hogy elpakolod a cuccait egy dobozba ha nem akarod kidobni és le a pincébe. Utána élj a hobbidnak vagy tanulásnak vagy barátoknak bármi. Nem érdemes beleugrani egy másik kapcsolatba még ezen az oldalon is hányszor van olyan kérdés, hogy miért álmodik még az exről valaki ha már más van neki. Ezt úgy lehet elkerülni ha kellőképp meggyászolod az előző kapcsolatot, azt mondják akkor állsz készen 1 új kapcsolatra amikor már egyedül is teljesen jól vagy és kiegyensúlyozott! 4 év amúgy sem rövid idő, mi 3 év után szakítottunk tudom milyen szar és sajnos az is marad még 1 darabig. Sírni sosem gáz csak légy erős és ne keresd úgy sokkal gyorsabb a folyamat! Én anno még a közös facebook ismerősök bejegyzéseit is letiltottam ,hogy véletlen se tudjak meg róla semmit és utólag egyáltalán nem bánom! Kitartást neked! :)
2015. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

beszélgessünk szerintem és menni fog!

27F

2015. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11 éves kapcsolat után először próbáltam gyorsan új kapcsolatba menekülni. Nem jött be. Nagyon nem. Utána két évig egyedül voltam inkább, rendeztem az életem, önmagam, és utána jött egy olyan kapcsolat, amilyenre mindig is vágytam.
2015. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mumusan ***** válasza:
Sok bőgés, aztán a haverokkal eljárás, megújulás, sok film, sok könyv, bulik. Aztán mindig rámtalált valaki :)
2015. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én örültem volna ha a válásomkor mással tudtam volna felejteni, de nem volt akkor egy hölgy sem az életemben. Szerintem úgy jobb felejteni. De ha nincs más, akkor sportolj, csinálj sok hobbyt, kösd le magad. 38/F
2015. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyilván jobb ha az ember nincs egyedül, de nem mindegy, hogy kivel van. Ha azaz illető csak egy olyan valaki aki lefoglal, és eltölti az idődet, de ugyanakkor nem igazán vonzódsz hozzá és nem érzel iránta semmi különöset akkor inkább maradj egyedül. Amíg a megfelelőt meg nem találod.

Van aki sokat rágódik ezen van aki nem, van aki hamarabb túlteszi magát rajta van aki nem.

ÉLJ!

Menj vásárolgass kicsit, menj fodrászhoz kozmetikushoz, masszőrhöz , lényeg h ne a gép előtt ülj csak hanem emberek közé menj, és ne az idióta szerelmetes számokat hallgasd meg a hülye képeiteket nézegfesd.

2015. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!