Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennyire nem jelentettem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem jelentettem neki semmit? Végig csak hülyét csináltam magamból?

Figyelt kérdés

Adott 21 éves lány (én) és 23 éves srác. A találkozásunkkor szinte rögtön összejöttünk, ő nagyon udvarolt és többször is elmondta, hogy én milyen különleges vagyok, mert ő már évek óta nem akart komoly kapcsolatot és sok ideje velem érzi azt először, hogy megakarja próbálni. Viszont távkapcsolat lett a dologból (több országgal arrébb), nem bírtuk, szakítás.


Most viszont hazajött, találkoztunk, lefeküdtünk. Felmerült persze az, hogy folytassuk e a kapcsolatot, de mindketten aláírtuk azt, hogy ez nem menne (még mindig távkapcsolat lenne, kis időre jött csak haza), hogy hónapokig nem látjuk egymást. Ezzel együtt pedig ugye az is ki lett mondva, hogy nem vagyunk exkluzívak egymásnak.

Igen ám, de én úgy hittem/éreztem, hogy lehet akárhány egyéjszakás kalandja, ez azért talán csak kicsivel is, de több, mivel mi jártunk, meg azt is beszéltük, hogy látunk a folytatásra későbbiekben esélyt. Erre tegnap kiderült, hogy még van egy (vagy akárhány) olyan lány, akikkel pontosan olyan kapcsolata van, mint velem, hogy nem csak egy random egyéjszakás, hanem bírják egymást meg barátok is és nem akar tőlük komolyat, de fontosak neki. Ezen én most nagyon kiakadtam, mert azt elfogadtam, hogy nem leszek számára az egyetlen, de azt nem, hogy egy kicsivel sem vagyok különlegesebb mint akárki más. Mit tegyek?



2015. aug. 18. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Szépeket írni, mondani mindenki tud.
2015. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, neki csak a f...ka fontos.
2015. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De most már az is fáj, hogyha én faképnél hagyom, akkor az neki az égvilágon semmit sem fog jelenteni
2015. aug. 18. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De nincs kit faképnél hagynod.
2015. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradj vele, az rengeteget jelent majd neki.
2015. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!