Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne ezzel a helyzettel kezdeni? És azzal hogy a páromnak gyereke van?

Figyelt kérdés
A helyzet: egy ideje eggyütt vok a párommal, össze is költöztünk, én 24 , ő meg 28 és van már egy 4 éves gyereke. Szeretem, imádom a páromat de a gyereke zavar.. Mikor elhozza láthatásra, hisztizik, stb, nameg a volt nője is próbált már bekavarni nekünk. Szeretném ha megszakitaná a gyerekével, gyereke anyjával a kapcsolatot, lemondana az apai jogairól, gyerektartást se fizessen, hanem inkább tegye a közösbe, költsük el másra. Szerintetek? Ezt h beszéljem meg vele?

2013. jún. 15. 17:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Mekkora önző szemétláda lehetsz, ha valakitől azt kéred, hogy felejtse el a saját gyerekét!!!

Szemétláda.

2013. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

El sem hiszem, hogy vannak ilyen emberek.

Felejtse el a SAJÁT gyerekét? Ezt egyáltalán valakinek magyarázni kell?

Még az állatok is gondoskodnak a SAJÁT gyerekükről.

2013. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igen önző vagyok. Elvárom igen, mert Ő az Én párom. meg igen engem zavar a gyerek.. zavar ha gügyög, ha ordít, stb nincsennek igy anyai ösztöneim saját gyerek se kell
2013. jún. 15. 17:18
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Olyan vagy, mint az uborkalé !!!
2013. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Amugy meg rengeteg nő van h ezt elvárja, hidjétek el nekem.. Van aki meg amúgy is letojja a gyerekét ha otthagyja a családját.
2013. jún. 15. 17:20
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Te lemondanál a saját gyerekedről? Ha zavar keress olyan férfit akinek nincs gyereke.
2013. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

És szerinted a gyerekének milyen érzés, ha az egyik szülője csakúgy elfelejti?

Most el kellene kezdenem magyarázni neked, hogy mi az, hogy ösztön, lelkiismeret, szeretet, gondoskodás, bizalom, vér, gének stb.

De ezek olyan dolgok, amiket nem lehet elmagyarázni.

A szeretet fogalma definiálhatatlan.

Az, aki a saját gyerekével megszakítja a kapcsolatot, az nem érdemel gyereket, de még életet sem.


Sivár lelkivilágod lehetett. Talán javítóban nevelkedtél, vagy miért vagy ennyire fából? Jah, bocs még a fáknak is vannak érzései. Szóval miért vagy kőből?

2013. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de vannak érzéseim képzeld. sőt, normális családban, normális SZÜLŐK neveltek fel. :) Csak nem tudom h ti mit tennétek ebbe a helyzetben. a gyerek ordít üvölt, neveletlen, egyszer a ruháimat is szétvagdosta, (pedig próbáltam normálisan hozzáállni, 2 hetente van nálunk 7végén), az ex-feleség is állandóan zaklat minket, őrjöng a gyerektartás miatt (közbe párom mindig pontosan elküldte neki, még kézbe is adta az exnek), már ezekre kezd rámenni a kapcsolatunk...
2013. jún. 15. 17:29
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

Akkor keress olyat, akinek nincs gyereke. Láthatásra nem kötelessége elvinni, de a gyerektartást kötelessége fizetni. Le sem mondhat az apaságról csak úgy, esetleg akkor, ha az exet elveszi valaki, és az j férj örökbe akarja fogadni a gyereket. De addig ő nem hátrálhat ki. Sőt, ha valamit közösen vesztek (lakás, autó, nyaraló), a párod részéből a gyereke is örököl, akár tetszik, akár nem. Ki se tagadhatja még végrendelettel sem (köteles rész is van).


De képzeld magad a másik oldal helyzetébe (anyuci, gyerek). A gyereket közösen vállalták, a felelőssége (anyagi, nevelés) ugyanúgy addig szól, mintha velük élne. Amúgy ha megtenné amit kérsz, akkor menekülj előle, mert könnyen lehetsz te is elvált asszony a gyerekével...

2013. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

A gyerek azért (is) viselkedik úgy, mert fáj neki hogy a szülei már nincsenek együtt, téged (is)hibáztat.


Azt is vedd figyelembe, hogy te most a párja vagy. De ha lemond a gyerekéről érted és te otthagyod 5 év múlva, akkor nem csak a nőjét hanem a gyerekét is elveszítette.


Amúgy meg ha szereted, elfogadod a gyerekét is. Nem kell szeretni de elfogadod. Kutya kötelességed. Ha nem, akkor nem is szereted igazán.

2013. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!