Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakitottunk es elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakitottunk es elvileg van mas csaja, miert lehetett ingerult, mikor mondtam, hogy hamarosan nekem is lesz pasim?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 10:13
 1/10 Mumusan ***** válasza:
Birtoklásmánia?
2015. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindennek lehordott
2015. aug. 25. 10:16
 3/10 Mumusan ***** válasza:
De minek érdekel hogy mit gondol? Sz..jál rá!
2015. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha már nem vagytok együtt, egyáltalán minek állsz vele szóba? Nem tartozik rá már semmi, amit teszel.
2015. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Lehet, hogy szakított veled, van más csaja, de titkon még mindig téged szeret.
2015. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már megbánta,hogy szakitott veled,ezért; vagy nincs csaja csak kamuzik.
2015. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha megbanta miert nem keres meg h beszeljunk?
2015. aug. 30. 18:55
 8/10 Nemes Zoltán ***** válasza:

Ha neked nem kell valami akkor eldobod, és nem is érdekel tovább.

De ha azt látod hogy valaki felveszi és eladja marha sok pénzért , bizony pattogni fogsz hogy azt te vetted, és a te hasznod.

Ez egy példa volt.

Ha birtokolsz valakit , de meguntad akkor már nem érdekel, de ha valaki láthatóan boldog vele, bizony megesz a sárga irigység.

Ez történt.

Irigy rád mert az övé voltál a kis játék babája, és most más játszik veled, ő meg az önző beképzelt kis pukkancs , és toporzékol hogy kell neki vissza mert az az övé, és minden csaj az övéé. és ide vele mert bepipul azonnal és lesz nagy harag.

:))

Hát ha toporzékol a gyerek akkor már mindjárt jár neki minden?

Neeem, nem jár neki semmi, és elég bolond vagy ha még egy körre beugrassz az ágyikójába és kipróbálod a nembetegséget amit az előbb kapott el az új csajától, rajta:)

2015. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sasba válasza:
Mert még kötődik hozzád. Tudod a szerelem a végletes érzelmek forrása.
2015. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Birtokolni akar,kisebségi érzése lehet valamiért irányodban.Az ilyentől jobb távol tartani magát az embernek!Volt benne részem!Nem kellett volna szóba állni vele,én marha meg hozzá is mentem...Elváltam,de jobb előbb,mint később!
2015. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!