Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon szeretem, mégis boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, mégis boldog vagyok, mióta szakítottunk. Mi ez mégis?

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon összevesztünk a párommal, mérgemben szakítottam vele. Azóta sokkal boldogabb, felszabadultabb vagyok, és nem értem, miért, mikor vele is boldog voltam és nagyon szeretjük egymást.


Egyszerűen elképzelni sem tudom, mi ez most!


2015. júl. 19. 11:34
 1/7 Interferencia ***** válasza:
46%
Légy szíves definiáld a szeretet.
2015. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Interferencia ***** válasza:
*szeretetet
2015. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul őt gondolom az igazinak, és nem is kell rajta kívül más. Vagy ő, vagy egyedül örökké
2015. júl. 19. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Indokot keresel arra, hogy pasizhass.
2015. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Valószínűleg mégsem szeretted annyira, csak biztonságban érezted magad, most meg nyugodtan kiélheted az összes ösztönödet, kéjes vágyadat. Jó szórakozást.

25/F

Majd írj ki egy kérdést akkor is, mikor megbántad a szakítást.

2015. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez már csak ragaszkodás volt, igazi...na persze, ő nagyon nem az ezek szerint.


Másban fogod megtalálni, most még friss a dolog mert hozzá voltál szokva h ő van.

2015. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szereted, boldog nem lehetnél, inkább kicsit megkönnyebbült, de nem jókedvű. Gondolom nem először vesztetek össze és nem passzoltok, különben nem lennél "boldog".
2015. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!