Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitsak a barátnőmmel, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fly333 kérdése:

Szakitsak a barátnőmmel, a szüleim miatt? 21/f (lenn bővebben)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ez az első komoly kapcsolatom. Én nagyon szeretem ezt a lányt, szép, kedves, ügyes...

Az egyetlen probléma, hogy roma származású és a szüleim nem akarják, hogy járjak vele. Eléggé szigorúak a szüleim. Nem szeretnék velük vitatkozni, de a lányt nagyon szeretem, és nem tudom, hogy mit csináljak. Azt mondják hogy fiatal vagyok és majd találok magamhoz valót... De én nagyon boldog vagyok vele, és szeretem.(Ő is 21 éves)

Előre köszönöm az ötleteket és tanácsokat.



#szerelem #szakítás #szétválasztás #szülők vagy szerelem?
2015. aug. 28. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:

és milyen a családja? mióta vagytok együtt?

ha együtt is maradsz vele ez egy 2 élő penge lesz és állandó előítéletek fogják érni...


22F

2015. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, ne a szuleid dontsek el,hogy te kit szeretsz,mond meg nekik,hogy ha fontos bekik a boldogsagod elfogadjak a lanyt.

18/L

2015. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Én sosem ítéltem el őket, de. Benne voltam egy kapcsolatban ahol több mint 4 évet töltöttem együtt egy roma sráccal. A végére a családja követelőzött pénzért, amiért náluk ettem néha napján, a srác is rövid pórázon tartott, el kezdett lelkileg és testileg terrorizálni. Uralkodni akart felettem az egész család.

Általában van háttere annak ha a szülők el kezdik azt mondani, hogy hagyd abba. ÉN sem hittem és meg is lett a vége a Balesetiben.

2015. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mellőlem is elmartak annó egy srácot akinek az egyik szülője vérében csörgedezett valami, bár nem igen látszott a srácon, helyes volt és magas, illedelmes, ennek ellenére esélyt sem adtak neki.

Hosszú távon ha nem fogadják el nem is tudnátok a szülőknél találkozni, vagy normális viszonyt kialakítani, te tudod hogy erre így képesek vagytok-e.

2015. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Németországban ismertem meg, szezon munkán, ott 1 hónapon át együtt voltunk éjjel nappal. De mióta haza jöttünk keveset találkoztunk.

A családja nagyon rendesnek tűnik, az apja is ott volt németbe, ők bírnak engem.

2015. aug. 28. 14:09
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Felnőtt ember vagy, nem? És a szüleid mondják meg, hogy mit csinálsz?
2015. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Szakíts... De nem a szüleid miatt. Magad miatt...
2015. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ember 21 éves vagy, 3 éve felnőtt ember... Ne a szüleid mondjak már meg ki a jó neked, dönts, és ha szarul döntesz vállalod a felelősséget.

Egyébként ha a szülő félt, annak oka van a legtöbbször, ezt is vedd számításba.

2015. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kell szakítanod vele, a szüleid aggodalma annyiban nem megalapozott, hogy 21 évesen egyáltalán nem valószínű, hogy együtt is maradtok. Ha viszont erőszakkal szétválasztanak, akkor előfordulhat, hogy egész életedre megmarad egy "mi lett volna" érzés.


8: nem lesz valaki hirtelen felnőtt attól, hogy megünnepli a 18. születésnapját, és ténylegesen is ritka aki 21 évesen minden szempontból felnőttes, az akkor is inkább tragikus sors áll a háttérben. De abban egyetértek, hogy kérdező lehetne önállóbb is.

2015. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én megértem a szüleidet is. Gondolom nem akarnak roma származásu rokonságba keveredni. Az én apám többet nem ismerne ha roma lányt fognék magamnak. És nem is akarok mert még a jelenléte is taszit akármilyen bomba nő is legyen.
2015. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!