Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor fog ez a rossz érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog ez a rossz érzés végre elmúlni? Szivesen elolvasnám mások tapasztalatait, élményeit

Figyelt kérdés

Több, mint 5 hónapja szakítottunk a párommal. A kapcsolatunk 2 évig tartott, első szerelem, nagyon szép időszaka volt mindkettőnk életének, soha nem gondoltam, hogy mi szakítani fogunk. Aztán elkezdtek megváltozni a dolgok, ugyanúgy fontos volt a másik de nem tudtuk a problémáinkat megbeszélni, ami ide vezetett. Én hoztam fel kezdetben, hogy úgy érzem a kapcsolatunk ellaposodott és valamin változtatnunk kéne, mire ő teljesen passzívvá vált,nem azért mert nem szeretett, hanem megijedt és nem tudta kezelni a helyzetet. Nekem ebből elegem lett és szakítottam, aztán kialakult egy se veled se nélküled időszak. Legvégül ő mondta ki a szakítást. Én még mindig úgy gondolom, hogy értelmetlen szakítás volt, fiatalok és tapasztalatlanok vagyunk, sokat hibáztunk és bántottuk egymást. Igyekeztem helyrehozni, többször beszélni vele, újrakezdeni, ám nála eljött az az időszak, hogy kiélje magát, bulizik, iszik, jól érzi magát látszólag. Első 2 hónap pokoli volt, rengeteget sírtam, nem ettem, nem aludtam, majd egyre jobban lettem, én is bulizgattam, volt hogy már nem is gondoltam rá, nyitott voltam, sok fiúval beszélgettem, bár kapcsolatot egyikkel se tudtam volna elképzelni. Most 3napja viszont megint bármikor sírni tudnék ha rá gondolok meg arra, hogy már nem vagyunk egymás életének a része. Még mindig nem vagyok túl rajta és nem tudom mikor fog végre sikerülni, nem akarom már így érezni magam. Normális, hogy így hullámoznak az érzéseim?

20/L


2015. szept. 1. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

Közhely, de igaz: ha szeret, visszatér. Ha nem is most rögtön, de valamikor. Próbáld meg lekötni magad valamivel, ismerkedj, hogy tisztába kerülj az érzéseiddel. Aztán ki tudja, akár jöhet egy új szerelem is, vagy ismét egymásra találtok a régivel... de most pillanatnyilag próbáld meg feledni, hiszen most perpillanat neki nincs szüksége rád, de ez nem biztos, hogy örökké így lesz, ki tudja.

2015. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj+érettebb férfit keresni párnak,a mai 20-on éves pasik ideggyenge szarjankók!
2015. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen normális érzés! és ha keresnél mást? valami pótlék félét az lehet segítene
2015. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok én is mint Te csak pasiba! :)

Mi másfél hónapja szakitottunk, én is szinte bőgtem minden nap, ha ciki ha nem! :D

S most is ugyan ugy rám jön ha olyan zenét vagy bármit meghallok, meglátok. Van olyan hogy egyszer csak az illatát érzem. Akkor kajak rossz. Álmodni is szoktam Vele.

De már 2 hete fogjuk rá jól vagyok. Én megkértem édesanyám, hogy minden holmit, képet, stb ami rá emlékeztet tegye el egy dobozba, ne dobja ki csak rejtse el olyan helyre ahol nem találom meg. Na így is tett s mondhatom, hogy azóta jól vagyok.

Ha gondolod, mikor kibeszélhetnéked van írj rám nyugodtan. Szívesen "meghallgatlak"! :)

F/22

2015. szept. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, en mar 3honapja igy erzek. Hol jobb hol rosszabb. 28/f
2016. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!