Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex barátomat feljelentettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex barátomat feljelentettem -testi sértésért, -szabadság korlátozása miatt -rágalmazásért szerintetek ezek után tesz valamit és jogosan félek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Jogosan félsz. Eddig is tudta, hogy ha ver, annak következményei lehetnek. A továbbiakban is pont ugyanolyan valószínűséggel vezeti le rajtad a dühét. Ez azonban nem azt jelenti, hogy rosszul tetted volna, hogy feljelented, hiszen úgy is veszélyben lettél volna, így pedig legalább már van némi védelmed. Távoltartásit is kértél? Ha csak a lakásod közelébe megy, már hívhatod a rendőrséget, nem kell megvárni, hogy kezet is emeljen rád.
2015. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megindult már a büntető eljárás? Tudtad a testi sértés fotókkal dokumentálni?
2015. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

távol-tartásit nem mondta nekem senki se, de jó ötlet!

igen, tudtam bizonyítani és van szemtanú is aki látta meg hallotta mi is történt!!elméletileg jövőhéten szemesítés lesz ...amit nem nagyon szeretnék!!

2015. szept. 9. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Szmbesítés lesz, nem szemesítés, de ne félj! Vidd végig a dolgot!
2015. szept. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!