Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy látszik, elveszítettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy látszik, elveszítettem a barátomat, mert nem bírja, hogy nem adok neki teret. Nagyon hálás lennék egy kis segítségért. Valaki, aki ebből már kigyógyult?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, ő 34 éves, én 25 vagyok. Az utóbbi időben sokat veszekszünk, ami legtöbbször azért van, mert érzelmileg függök tőle. Féltékeny vagyok (néha belenézek a telefonjába), valamiféle rémület lesz úrrá rajtam, ha úgy érzem, nem vagyok neki fontos (akkor is, ha ez csak pár óráig van így, pl. egy bulin nem foglalkozik velem).

Szomorú leszek, ha nem tudunk találkozni, és folyton erőltetem az összeköltözést.

Hiába látom ezeket a hibákat utólag, hiába járok pszichológushoz, úgy látszik, nem tudom megállítani ezt a folyamatot.

Most már egyáltalán nincs hozzám türelme, rögtön kiakad, ha úgy érzi, hogy korlátozom. Amúgy nagyon-nagyon jó partner, odaadó, türelmes (ez egyre kevésbé), közös jövőt is terveztünk.

Nem tudnám megbocsátani magamnak, ha a hülyeségem miatt elveszíteném. Van valakinek ebben tapasztalata?


(Kérem, csak értelmes, 20-on felüli emberek írjanak.)



2015. aug. 13. 22:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%

1. 3 ev utan mar illett volna osszekoltozni.

2. Ez tenyleg idegesito. A kapcsolatnak nem arrol kell szolnia, h mindig veled foglalkozzon,mindig bizalmatlan vagy...

3. A pszichologus nem er semmit. Neked kell valtoztatni

2015. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

"Nem tudnám megbocsátani magamnak, ha a hülyeségem miatt elveszíteném."


na ezen túl kell lépned, mert ez csak további frusztrációt fog okozni. És lehet, hogy pont az kell, hogy szétmenjetek, ahhoz, hogy meg tudj változni.

2015. aug. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%
Gyerek vagy még!Inkább a korodbeliekkel foglalkozz! Egy 30+ os férfinek nőre van szüksége nem egy nyafogó kislányra!
2015. aug. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Szia! 20 éves lány vagyok és sajnos én is nagyon féltékeny, de betegesen :( Tudom is magamról és mindig elmondom a barátomnak, amit érzek. Látom, hogy neki mennyire rossz ez, de nagyon igyekszem, hogy sose korlátozzam semmiben, mert semmi jogom nincs hozzá és nem is szeretném, ha ezt érezné. Ha ilyen probléma merül fel, mindig megbeszéljük és változtatunk. Fölajánlotta már, hogy nézzem meg a levelezését stb, de ezeket soha nem fogadtam el, mert ez az ő privát dolga, szerintem te se nézegess bele a telefonjába, üzeneteibe, főleg ne az engedélye nélkül, mert így nagyon gyorsan el lehet veszíteni a bizalmat. Ha gondolod, beszélgethetünk, mert nekem is nagyon nehéz és én is attól félek, hogy elmarom magam mellől :(
2015. aug. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%
Hát az ilyen tényleg nagyon jó partner.. :D Gratulálok.
2015. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Minden éremnek két oldala van,és egy kapcsolat megromlásában mindig mindkét fél hibás.Olyan nincs,hogy valamilyen probléma csakis az egyik hibája legyen!Nyilván neked is van sarad bőven,amit itt le is írtál,beláttad,beismerted.Ez már egy lépés afelé,hogy változtass.Innentől következik annak végiggondolása,hogyan és miért jutottál el idáig.Biztos,hogy alapvetően is bizalmatlan,korlátozó természetű nő vagy,de tedd fel magadnak a kérdést,a barátod mindig figyelt-e rád kellőképpen,és megadta-e neked azt,amire vágytál volna.Vajon tényleg azt adta-e neked ez a kapcsolat,amit szerettél volna,s érdemes-e küzdeni érte?Ezeket gondold át szerintem első körben.Utána jöhetnek a nagy beszélgetések,meg hogy visszafogod saját magad,és elkezdesz magadban önbizalmat építeni,tudatosan,teljes erőddel.
2015. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
utolsó: nem feltétlen igaz, vannak ilyen betegesen féltékenykedő lányok, akik semmit se hisznek el, amit többnyire vmi idióta okozott nekik korábban sztem.
2015. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlenül igaz,valóban,és lehet az egész teljesen alaptalan is nyilván.Bár az esetek nagy részében a partner hozzáállása sem mindig túl pozitív,ami még inkább gödörbe taszítja az amúgy sem stabil kapcsolatot.
2015. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 omba ***** válasza:
47%

Az én életemben szerepeltek már pszichológusok, nagyon is jól, de hát ő se nagyon mondhat mást, mint, hogy most egy lefelé menő spirálban zuhansz.


Nem hiszem, hogy három éve úgy kezdődött, hogy a kapcsolat az, ahol mindig, és csakis egymással foglalkoztok, ha neked 2-3 óra különlét lerombolja a bizalmadat - az nehezen viselhető.


Járni kezdett egy kedves, értelmes, önálló lánnyal, most meg egy őrült fuldokló húzná lefelé, - én mentetem ki embert vízből a szeretet volt a legkevésbé jellemző érzésem :D)


Ha a bulin 2-3 órán keresztül nem te vagy az egyetlen tevékenysége, akkor mit csinálsz?

Másokkal szóba se állsz?

2015. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem, az elején laza voltam, de akkor még nem is volt olyan fontos nekem a kapcsolat. Minél inkább összenövünk, annál jobban függök tőle érzelmileg.


Hmm, buliban igyekszem nem mutatni, de ez csak egy darabig működik, aztán észreveszi az arcomon, hogy gond van. És BÁMMM...

2015. aug. 24. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!