Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tehát a kérdésem: a facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamás44 kérdése:

Tehát a kérdésem: a facebook valóban az utolsó időpontot írja ki, amikor valaki többször megnézi amit írtam neki?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szakítottunk, de tudom, hogy még Ő sincs túl rajta. Facebookon írtam neki egy üzenetet amit már elolvasott, ki is írta a pontos időt. Ezután nem válaszolt, viszont mindig amikor belenyitok a legutolsó beszélgetésbe más időpontot ír ki, hogy mikor látta az üzenetemet. Gondolom dilemmázik, hogy írjon e vagy nem és nézi, hogy mikor vagyok/voltam fent.

2015. szept. 16. 07:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az utolsó időpontot írja ki, hanem mikor a szöveg először olvasásra került.
2015. szept. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De az nem lehet, mert azt pontosan tudom, hogy elsőre 16:20kor látta. Aztán legutoljára 23:55-öt írt ki. És előtte még voltak más időpontok is.
2015. szept. 16. 07:30
 3/13 anonim ***** válasza:
akkor biztos...annyit nem FB-ozok
2015. szept. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak nem tudom mégis mire jó ez a csend. Beszélned kéne vele, beszélni, beszélni és beszélni. Nem írni, hanem személyesen megbeszélni a gondokat!
2015. szept. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát én már próbáltam mindent, de valahogy személyesen nem nagyon akar velem se beszélni se találkozni.Eléggé zűrös most az élete, és mintha ettől akarna engem kímélni....vagy nem tudom!
2015. szept. 16. 07:35
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
A változó időpont lehet az, hogy írt, és kitörölte, vagyis nem küldte el, mert meggondolta magát.
2015. szept. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
pedig az elsőt írja ki, nem tudom nála miért változik.
2015. szept. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Biztos , hogy elküldte, mert akkor beszélgetésben voltunk. Tehát látta. Csak utána már nem írt. És később meg azt az időpontot mutatta olvasottnak amikor újra ráment az üzenetre. Gondolom én!
2015. szept. 16. 08:19
 9/13 A kérdező kommentje:
Vagy azt mondod, hogy elkezdett írni, aztán inkább mégsem és emiatt változott? Ez is elképzelhető!
2015. szept. 16. 08:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, én arra gondoltam, hogy elkezdett írni, de nem küldte el, hanem kitörölte, és annak az időpontját jeleníti meg nálad.
2015. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!