Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tehát a kérdésem: a facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamás44 kérdése:

Tehát a kérdésem: a facebook valóban az utolsó időpontot írja ki, amikor valaki többször megnézi amit írtam neki?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szakítottunk, de tudom, hogy még Ő sincs túl rajta. Facebookon írtam neki egy üzenetet amit már elolvasott, ki is írta a pontos időt. Ezután nem válaszolt, viszont mindig amikor belenyitok a legutolsó beszélgetésbe más időpontot ír ki, hogy mikor látta az üzenetemet. Gondolom dilemmázik, hogy írjon e vagy nem és nézi, hogy mikor vagyok/voltam fent.

2015. szept. 16. 07:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem értem! Ez esetben viszont folyamat elkezd írni és mégsem küldi el, mert már vagy ötször változott. Szerintem csak azt akarja látni, hogy mikor vagyok elérhető...vagy nem tudom!
2015. szept. 16. 09:04
 12/13 anonim ***** válasza:
Tényleg felnőttek vagytok? Ha már ebben a kategóriában van. A Facebook működése sz*r. Pont. Nem kéne ebbe mindent belelátni. Csak azzal jutsz előrébb, ha felkeresed, ha ő nem keres. Elutasít? És? Ennyivel előrébb vagy, el is lehet engedni.
2015. szept. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy elkezd írni de nem küldi el és akkor változik nálad. Valószínüleg sz.r a fb, vagy közbe törölgeti az üzeneteid és ezért változott.
2015. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!