Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Távkapcsolatból kilépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatból kilépni könnyebb, mintha valakivel együtt élünk vagy gyakran jelen van a mindennapjainkban?

Figyelt kérdés
Fontolgatom a szakítást, de akkor azt a héten kellene megtennem ha sikerül találkoznunk. Most lesz itthon, aztán megint 2 vagy 3 hét múlva jön csak. És én személyesen szeretném ezt neki elmondani, ha végleg úgy döntök megteszem, mert azt gondolom így korrekt, tisztességes. Csak nagyon félek, mert tudom, hogy az azzal fog járni, hogy soha többet nem látom, nem mehetek többet ki hozzá Bécsbe vagy a családjához. Másfél éves kapcsolatról van szó ebből több mint egy éve távkapcsolatban élünk. Ha a szép emlékekre gondolok, mert azért volt olyan is akkor elbizonytalanodok. De mivel én is dolgozni fogok így már nem tudunk több napot együtt tölteni és hétvégére meg nem éri meg kimenni hozzá, mert drága a jegy, de főleg most a menekültek miatt. És lehet találkozni se tudunk ha olyan lesz a munkabeosztásom hétköznap. Szex is ritkán van ezután pedig már nem tudom. Tudom, hogy az élet hozta így neki ezt a lehetőséget meg nem volt munkája előtte. De ez így eddig se volt olyan hű de jó kapcsolat, igaz ki tudtam menni hetekre hozzá mert nem dolgoztam. Most viszont ennél is rosszabb lesz. Nem tudom mit tegyek? Szakítanék is meg nem is :/ Volt valakinek már ilyen kapcsolata hogy mindketten dolgoztatok de az egyik külföldön?
2015. szept. 16. 14:05
 1/3 A kérdező kommentje:
23/L barátom dolgozik külföldön.
2015. szept. 16. 14:06
 2/3 anonim ***** válasza:

oO ???????????????

Szakítani azért, mert megadatott neki egy lehetőség, és keresi a kenyeret? A szex miatt aggódsz? :O A ritka találkozások?

Ne tőlünk kérj tippeket... szereted vagy nem??

És, ha válaszoltál magadnak, akkor tudod mi a megoldás.

2015. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kim Bo Mao ***** válasza:

Én két hetente találkozom párommal-csak hétvégére-és igen nagy pénz az utazás, de inkább spórolok másból, minthogy ne lássam, ráadásul ha ő kint dolgozik ő sokkal inkább megengedheti magának, hogy jegyet vegyen. Ha felváltva látogatjátok egymást, akkor máris nem akkora teher anyagilag.

Az, hogy a szép emlékeiden gondolkodva bizonytalanodsz el azt mutatja, hogy csak abba kapaszkodsz nem élsz a jelenben, a múltban történtek után vágyódsz és a jövődtől félsz. Ráadásul gondolom eme gondolataidat meg sem osztod vele, és majd hideg zuhanyként éri a szakítás ötleted.

Kicsit zavaros amúgy az írásod, de nagyjából azt szűrtem le, hogy nem vagy elég mélyen beleszerelmesedve, mert akkor nem a szakításon gondolkodnál hanem, hogy hogy tudnád megoldani, hogy minnél többször lásd.

2015. okt. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!