Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem magam túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl életem első nagy szerelmén?

Figyelt kérdés
Másfél éve voltam együtt a barátommal Ő volt nekem életem első nagy szerelme első igazi komoly kapcsolatom. Ő volt nekem az igazi! De az elmúlt időszakban sokat veszekedtünk úgymond elhidegültünk egymástól és ő azt mondta hogy neki már ez nem megy és szakítani akar. Tudok róla hogy már szakításunkra egy hétre már egy másik nővel feküdt le és már együtt is vannak...stb.... nekem nagyon fáj ez az egész alig eszek iszok nem alszok ha felkelek első gondolatom ő mindig ő jár a fejemben...ő volt életem első igazi szerelme... nem tudom hogy felejthetném el..:( 24L
2015. szept. 20. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:

"Ő volt nekem az igazi!"

Nem ő volt az igazi.


"Tudok róla hogy már szakításunkra egy hétre már egy másik nővel feküdt le és már együtt is vannak."

Ez az ember nem szeretett téged,ez atombiztos.


Látszólag nem nagyon rázta meg a szakítás.

Ne sajnáld,éppen ezért,tudom én innen könnyen pofázok,de meg kell próbálnod tudatosítani magadban,el kell fogadnod.

Az első szerelem nem biztos,hogy az igazi,sőt,az esetek nagy részében nem az.

Amit tehetsz,kidobsz minden rá emlékeztető dolgot,ki kell törölnöd még az emlékét is.

Az idő,ha lassan,de segíteni fog.

Addig is le kell foglalnod magad valamivel,a gondolataid.

Nem ártana valami sport,testmozgás,még ha nincs is kedved,ez azért fontos,hogy estére elfáradj,könnyebben tudsz elaludni.

Tessék sokat beszélgetni barátosnékkal,szülőkkel,akárkivel.

Lényeg,hogy a gondjaid beszéld ki,add ki magadból,ne fojtsd el őket.

Amikor "elgyengülsz",véletlenül se a szép közös emlékek jussanak eszedbe,inkább szedd össze a negatív dolgokat vele kapcsolatban,a hibáit.

Vedd sorra őket,akár kérdésben fel is teheted magadnak,és hosszan, pontosan válaszold is meg.

PL.Béla megcsalt engem?

Igen megcsalt,tavaly sziktóber 35-én Jolánnal a házunkban,amíg én dolgozni voltam.

Nincs itt a világvége,ezen majdnem mindenki átesik.

Fel a fejjel:)

Nem ő volt az igazi,ez biztos,fogsz idővel találni mást,kitartás:)

2015. szept. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a baj kérdező, hogy rengeteg kérdés kavarog most benned.

"Miért jobb a másik nő?"

"Mit rontottatok el?"

"Mi lesz ha megint ez történik?"

És még kitudja hány kérdés.

Ezek miatt nem tudsz túllépni.

2015. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy egy helyen dolgozunk kint vagyunk németországban és raadasul az uj barátnoje is ugyanitt dolgozik ahol mi. Szoval latom mindennnap és igy nagyon nehéz. Láttam ahogy szakitasunk utan pár nappal már őt csókolgatta ölelgette... ez nagyon fáj..
2015. szept. 20. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is egy helyen dolgozom az exemmel... tudom milyen nehéz lehet.

De én tuti megkérném ha másik nővel látnám, hogy csak előttem ne...

2015. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval! Aki képes szakítás után egy héttel más nőt ágyba vinni, nem biztos hogy komoly érzelmeket táplált irántad, s akkor talán jobb is hogy vége lett. Egy szakítás mindig fájdalmas. De a fájdalom azért van, mert érzelmeink vannak. Nem vagyunk robotok. Szóval természetes dolog. Én azt mondom,sírj ha sírnod kell... Ezt nem lehet megspórolni, az élet velejárója... S gondolkozz el azon, hogy mennyi szép, felejthetetlen pillanatot adott neked ez a kapcsolat... Az emlékeink mindig velünk maradnak, soha senki nem veszi el tőlünk (na jó, max az Alzheimer). Ezen kívül azt tanácsolom, menj bulizz, sportolj, kirándulj, üvölts ha fáj (azért ne a lakótelepen), találkkozz a barátaiddal,vezess naplót, kiírhatod az érzéseidet magasból, de ne ugorj bele rögtön egy másik kapcsolatba... Csalódás lehet a vége
2015. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!