Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok túl lépni az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túl lépni az első szerelmen? Többi lent!

Figyelt kérdés
17/F vagyok. Kb egy hónapot jártam egy lánnyal, úgy hogy a szülei nemis tudták, ő 14 éves és nem engedik neki, hogy barátja legyen. Mind a ketten egy középsuliba járunk, nagyon jól megvoltunk, már az első találkozásnál.... Egyszer beteg lettem nagyon, 2hetet nem mentem suliba és amikor visszamentem, ő azt mondta, hogy szakitsunk, mert nem akarja, hogy a szülei megtudják. Azóta egy hónap telt el, de azóta se léptem túl rajta, főleg most az is zavar, hogy az osztályába jött egy új fiú, és nagyon jól megvannak egymással, sőt többet is éreznek egymás iránt mint barátság.... Az lenne a kérdésem, hogy a szülei miatt, vagy a másik fiu miatt szakitott velem, csak nem akart megsérteni ?

2015. ápr. 19. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Valoszinu csak atba*zott,am meg 14 eves takonytol szerintem ne varj komolysagot...
2015. ápr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak komolyabbnak tünk, mint egy 14 éves. köszi a választ
2015. ápr. 19. 08:10
 3/4 anonim ***** válasza:
A másik fiú jobban tetszik neki.
2015. ápr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem néhány lányban/nőben, hogy minek kell annyira tenni a fejüket, hogy igy szeretlek, ugy szeretlek... egy másik fiú meg jön, akit nemis ismernek, és akkor a szerelmük el van felejtve!
2015. ápr. 19. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!