Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Nagyon hiányzik:-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jackson666 kérdése:

Mit tegyek? Nagyon hiányzik:- (van még esély?

Figyelt kérdés
A barátnőm szakitott velem 4 év együttélés után. Napról napra rosszabb elsehiszem hogy ez megtörtént nemfogom kibirni a kővetkező heteket hónapokat... Voltak hibáim de hűséges voltam mindig. Nemkell nekem más senki soha csak ő mit tegyek ? Teljesen padlóm vagyok... Ezt sulyosbitja hogy elveszitettem az állásom .. Ő nemakar már semmit tőllem soha.ezt alig tudom feldolgozni szerintetek udvaroljak neki ?van még esély később keresni fog? Valaki adjon tanácsot.
2015. szept. 20. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
legy ferfi es lepj tul rajta, tavozz felemelt fejjel
2015. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pocsék állapot ismerem, de ne keseredj el és próbáld visszanyerni az önbizalmad mielőbb. Ehhez sok időre lesz szükség, és nagyon sokáig fájni fog. Először is én azt javasolnám hogy szakíts meg minden kapcsolatot a lánnyal, és bármennyire is szeretnéd ne látogasd az adatlapját, ne beszélj vele, ne írj neki... úgy kicsit könnyebben megy a felejtés. Másodszor pedig nem baj ha van melletted valaki egy jó barát, rokon aki eltereli a figyelmedet és ellazít kicsit a társasága. Ha ilyened nincs keress valami olyan elfoglaltságot ami leköt. Keress olyan dolgokat ami flow-élményt ad (ez az amikor belefeledkezünk valami tevékenységbe, teljesen arra koncentrálunk és nem vesszük észre például az idő múlását sem). Esetleg próbálj ki új dolgokat, keress fel baráti köröket, sportolj vagy csak beszélgess neked kedves témákról (semmiképp sem párkapcsolati katasztrófákról és szerelemről) valamilyen fórumon vagy chaten. 21/L
2015. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!