Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha visszapostázom az exemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszapostázom az exemnek a cuccait, akkor azt melyikünk fizesse? Jó/rossz ötlet megtartani belőle egy dolgot? Mit csináljak, ha Wow játékot is kaptam tőle, de az az én email címemhez kötött (biztos hogy nem fogom használni)?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2015. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te fizesd. Rossz otlet. A jatek sorsat meg beszeljetek meg.

18/L

2015. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te fizesd, ne tarts meg semmit, a játékot meg tartsd meg, azt kaptad.
2015. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egy kérdés: Miért én fizessem? Ha van képe nem elvinni őket, akkor legalább ő állja. Nehéz a csomag és messzire megy, nincs pénzem addig elpostázni:/ Neki lenne ideje eljönni érte, mégsem viszi el, de azt mondja kell neki.

2015. szept. 24. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor fizessetek felesben, bafy mond meg neki ha nem jon erte megy a kukaba

18/L

2015. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kukába is dobhatod, az ingyen van.

Jogi lehetőség: felszámítasz pénzt az őrzésért, raktározásért, és utánvétes csomagban feladod az egész pakkot.

2015. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én megmondanám, hogyha nem jön érte záros határidőn belül, akkor a kuka mellett keresse a cuccait a későbbiekben.
2015. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!