Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok megszabadulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megszabadulni a páromtól! SOS Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve élünk együtt. Ő 22 én 20 éves vagyok. Veszekedtünk párszor, sok dologban nem értünk egyet de nem is ez a lényeg. Telefonba remekül alakítja a hősszerelmest, élőben meg mindig kitalál egy témát a szabadnapjain amin lehet vitatkozni (úgy érzem azért) hogy ne kelljen velem beszélgetni hanem nyomathassa a számítógépes játékait.


Szerintem ez gyerekes és én nem ezt érdemlem. 666× beszéltük már át, és vagy nem változott semmi vagy csak ideig-óráig...tehát úgy döntöttem szakítok vele, menjen a háztól (az én házamban lakunk ahol anyám is velünk él).

Voltak kísérleteim a szakításra. Higgadtan leültem vele megbeszélni mit gondolok, többször is...volt hogy csak sírva fakadt és megsajnáltam. Következő sìrásnál már nem sajnáltam meg akkor nekem vágta hogy nincs jogom kidobni és ő marad. Ekkor anyámhoz fordultam aki azt hitte viccelek éscsak legyintett hogy hülyék vagyunk meg fiatalok majd elmúlik stb... beszéltem vele is hogy komolyan vegyem de mindhiába. A srác pedig azóta ül a nyakamon, verekedésbe is fulladt már a dolog de nem tágít. Hiába pakolom össze a holmiját hogy namist elmész, visszakerül a helyére. Anyám nem tudom miért nem segít mert anyagi vonzata sincs a dolognak és őt sem kötik hozzá különösebb érzelmek..

MIT TEHETNÉK?


2015. szept. 24. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nálam akkor hitte el az exem, hogy komolyan gondolom a szakítást, amikor lett valakim. Amikor bejelentettem, hogy márpedig fel fogom hozni, úgyhogy legyen szíves távozni, akkor felfogta.
2015. szept. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Cuccot összepakolni, amikor nincs otthon, kirakni a ház elé és zárat cserélni, ha elkezd hőbörögni, kihívni a zsarukat, hogy megtámadott és távol tartás.
2015. szept. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A másodiknál a pont! Be kell vonni a zsarukat, főleg ha balhézik!
2015. szept. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szenyáskodni akarok, de ha ennyire passziv anyukád abban hogy kidobd ...

Nem kezelgeti a srác?

Simán kidobhatná a gyereket! Akár rendőri segédlettel!

2015. szept. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 Huh,lehet beletrafáltál...

Számomra teljesen érthetetlen a szülői reakció.

Elmondták már itt mit kellene tenned,yardok bevon, ruha kipakol az utcára,zárcsere.


Fontos!

Be van jelentve hozzátok az ember,mert akkor nem olyan könnyű kidobni,kényszerkijelentés kell,az pénzbe és időbe kerül.

2015. szept. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél fel tényleg más pasit magadhoz, vagy cseréld le a zárat és b**szd ki a holmiját a ház elé.
2015. szept. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a lakás a tiéd/családodé: ahogy a #2-es mondja. Cuccait ki, zárcsere, aztán ha izmozik, rendőr. Ha máshogy nem megy.


Ha közös albérlet/lakás: költözz el mihamarabb.

2015. szept. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha van az ismeretségi körödben pár markos legény, akik vállalnák a költöztetést, akkor segíthetnének. Cuccokat összerakni, kocsiba bepakolni, srácot bepakolni, aztán első körben mondhat egy címet, ahova elvigyék, ha nem mond, akkor kitenni a határban. Stoppolás közben lehet, hogy sikerül végiggondolni, hogy talán tényleg szakítani akarsz.
2015. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!