Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat várok a páromtól? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat várok a páromtól? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A barátom nem jött el a szülinapomra. Meg előtte barátaimmal szerveztem kirándulást, alig vártam, hogy bemutassam nekik a párom. Nem jött el. Előtte nagyobb rendezvényre szintén nem jött el, noha már több mint három hete vártam, hogy na most...

Ha kettesben vagyunk, sose felejt el, bár megszoktam, hogy fél órát késik.

Úgy érzem, mintha szándékosan csinálná. Egyszerűen nem érdekli őt, hogy milyen az én életem, de én pátyolgassam őt. Közben pedig folyamatosan azt kérdezi, mikor váltok munkát, meg, megyek-e vissza közmunkázni vele?

(ügynök vagyok, szeretem csinálni, nem tervezek váltani)


Szerintetek csak ennyire bunkó, vagy én vagyok túl érzékeny, hogy ezek a dolgok zavarnak? A barátom beteges, sokszor ÁLLÍTÓLAG fáj a feje, homályos a látása... Az orvosok semmit nem találtak.


Nem akarom persze, magamhoz láncolni, de úgy érzem, nem is érdeklem őt igazán. ....



2015. jún. 15. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg nem látod? Ez a fiú nem a barátod, hanem a kúróspartnered, aki még ki is használ. Hol az önbecsülésed, te lány? Sürgősen dobd ki ezt a pancsert.
2015. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, ÚGY nem vagyunk együtt. xD

De azt hiszem értem, mire gondolsz....

2015. jún. 15. 22:56
 3/7 viktorvarga ***** válasza:
29%
közmunka,ügynökösködés,barát aki nem dug meg,rejtelmes betegségek..:) szerinted akár miket hordasz össze elhiszi mindenki?
2015. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nőjj fel. Nem fogom azt mondani,hogy ennél jobbat érdemelsz,vagy ilyesmi. De hol az önbecsülésed? Neked nem számít a saját boldogságod?
2015. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3: Fura életem van. A párom hipochonder, vagy hogy írják. Mármint szerintem. Meg néhány orvos szerint xD

És ő tényleg közmunkázik, szereti, és hát volt olyan, mikor többet keresett nálam. Jutalékos rendszer hátrányai... Én meg tényleg ügynök vagyok. Vagyis alkusz. Úgyse érted mi a különbség.


5:De nem akarom őt se megbántani... Első párkapcsolata, nem tudja mit és merre kell. Vagyis igaziból erre gondolok, mert kétlem hogy rosszat akarna... Amilyen kis mimóza, nem hiszem, hogy szándékosan csinálja, csak ilyen a természete. *sóhajt* Ez meg úgy hangzik, hogy őt védem. Tényleg fogalmam sincs mit tegyek.

2015. jún. 15. 23:49
 6/7 viktorvarga ***** válasza:
63%

alkusz ügynök vagy aki 50 ezret sem keres,a pasid meg fejfájós ami nem is igaz mert csak csinálja és még szűz is de szereted,és tetszik neki h az árokparton szedi a szemetet....

te amúgy fogyatékos vagy?

2015. jún. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:

"Szerintetek csak ennyire bunkó," - szerintem igen.


"Nem akarom persze, magamhoz láncolni" - ő meg igen - valahogy úgy képzeli, hogy ha ti ketten együtt, akkor mindenki mást építs le az életedből.

De ne tedd ezt!

2015. jún. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!