Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tilt, töröl facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tilt, töröl facebookról?

Figyelt kérdés

A párom szakított velem 5 év utána, elég csúnya szakítás lett végül belőle. Azóta van neki egy új. Lassan 3 hete, mi is akkor szakítottunk. Azóta írogatok neki, h mizu stb. De sokszor veszekedéssé fajul. Miért nem tilt le?

Tartaléknak tart? Vagy egyszerűen nem érdekli?



2015. szept. 26. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt nem értem, hogy te miért nem tiltottad le vagy törölted. :D
2015. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszi, hogy van értelme veszekedni veled.

Semmire nem tart, mert akkor veled lenne még.

Olyan ember, aki nem tiszteli a döntésem és utána a magánéletem, az tartaléknak sem kéne.

Nézz magadba, és hagyd végre békén!

2015. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha szakítottatok, akkor minek írsz neki?

2. Ha tudod, hogy sokszor veszekedéssé fajul, akkor ezt most te direkt csinálod, hogy mindig ráírsz?


Szerintem inkább csak azt akarja, hogy vedd már magad észre, hogy nem kellesz neki és nem akar ilyen gyerekes módszerhez folyamodni, mint a fb-on törlés és tiltás.


De te még gyerek vagy, ha nem is korod szerint, de viselkedésed alapján biztosan!


Fogd fel, szakítottatok, és ő nem tartaléknak akar, csak egyszerűen nem érdekli a fb, mert ő a való világban él!

2015. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert a normális embereket nagyon nem érdekli a FB. Aki ott éli az életét mutatva, hogy minden rendben vagy vagy hogy éppen semmi sincs rendben az élje ott, de ne siránkozzon mindenen.
2015. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tini parkapcsolatnak csinaltak kulon reszt
2015. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!