Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért töröl egy volt barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ateszka88 kérdése:

Miért töröl egy volt barátnő Facebookról jó pár évvel szakítás után!? Mi ebben a logika? Hisz ismer, plusz nem is zaklattuk és zaklatjuk egymást azóta sem!

Figyelt kérdés
2 éve szakítottunk már egy komoly kapcsolat volt (4 évig voltunk együtt) és akkor azonnal törölt majd újra bejelölt ismerősnek pár hónappal később. Neki kapcsolata van már, én meg Facebook-on tök egyszerű életmódot folytatok (egy két fasza profil kép és poszt, linkelés stb. tehát semmi hülye idegesítő marhaság mint a többség!). Erre minap azon kapom Magam, hogy törölt! Eddig miért volt jó a ismert? ezek után vajon nem fog ismerni? Igazság szerint nem zavar, eddig se szóltam hozzá...csak ezt a fajta női logikátlanságot nem értem!

2013. febr. 2. 14:34
 1/9 anonim válasza:
Lehet, hogy most kezdtél hiányozni neki, és így könnyebb neki, hogy nem tud rólad. Vagy az is lehet, hogy a jelenlegi barátja kérte meg, hogy töröljön, mert ő érezte rosszul magát amiatt, hogy ismerősök vagytok. BÁRMI LEHET! :D
2013. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

" semmi hülye idegesítő marhaság mint a többség!"

" ezek után vajon nem fog ismerni?"

Ez így kicsit paradox.

Amúgy szerintem csak azért jelölt vissza,hogy lásd van új barátja.

2013. febr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt kíváncsi a posztjaidra, mert lehet a múltra emlékeztette, amin lehet nem tette túl magát, csak azt hitte és azért jelölt be.

Én is töröltem az exem, igaz mi 6 éve szakítottunk, de én azért mert hiába voltunk jóban szakítás után, de mihelyt lett bnője (1 éve) onnantól fogva én megszűntem. Ezt arra értem, hogy az utcán nem köszön, elkapja a fejét minden ok nélkül, ergo "nem ismer", így ne is legyen ilyen ismerősöm...

2013. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát érdekes...Nekem is van egyébként párom, és még csak infó sincs kint róla (hiszen akinek kell az úgyis tudja, hogy van) egy két azonosításra okot adható infóm van kint és kész,többi Magánügyem. Kapcsolattartásra és beszélgetésre használom a közösségi oldalt és ennyi, tehát nem hinném h a poszthuszár és kommenthuszár szokásaim miatt törölne :D Vicces ez picit számomra, hogy egyszer így egyszer meg úgy...


Igen igen, az ilyen utcán nem köszönök típust pl én is törlöm...de mi nem is találkoztunk és nem is láttuk egymást :D

2013. febr. 2. 14:55
 5/9 anonim ***** válasza:
így jártam csak engem az exem nem csak törölt tiltott is.. egy hónappal a szakítás után, ő szakított, én nem zaklattam, két hétig nem beszéltünk majd írtam neki egy üzit, hogy hogy van erre letiltott..pff... nem csak női logikátlanság létezik... hanem férfi is..
2013. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint az erősebbik Nemnék is játszik ez a dolog *-*"
2013. febr. 3. 22:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Minek tartson az ismerősei között, ha nem is szóltok egymáshoz?
2013. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

En idorol idore atnezem az ismerosok listajat, es akivel nem tartom a kapcsolatot azt torlom.

Nem tudhatod, hogy ki mindenkit torolt meg.

Egyebkent, nem trollkodas, de azt mindig is birtam, ha valaki azzal jott, hogy "nem zavar a dolog bla bla bla" Ha nem zavar, akkor nem irok ki kerdest. De mindegy.

A masik dolog meg, attol, hogy neked logikatlannak tunik a dolog, neki biztos, hogy meg volt az oka ra.

2013. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik válaszoló írta, hogy lehetséges, hogy az új barátja keze van a dologban, én ezt tartom a legvalószínűbbnek:D Velem is megesett, nem egyszer, hogy a barátom megkért, hogy töröljem az exeimet, ha nem töröltem, megtette ő maga..
2013. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!