Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, , első alkalom"az ágyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, , első alkalom"az ágyban mennyire befolyásolja az életet?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondta, hogy minél tapasztaltabb a férfi annál jobb lehet.

2015. szept. 25. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Minél jobban szeret a férfi, annál jobb. Nem befolyásolja az életet. De ilyen naivitással majd becserkésznek a szoknyavadászok, de ha neked ez kell.
2015. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mégis miben befolyásolná az életet? Ha jó lesz egy kellemes emléked, ha rossz akkor meg úgy emlékszel majd vissza, hogy az első gáz volt, ennyi. A későbbiek attól még lehetnek jók.
2015. szept. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az "első alkalom" az amire életed végéig emlékezni fog az ember. Azért, hogy ez az emlék szép legyen, olyannal tedd, akit igazán szívből szeretsz! :)

24/F

2015. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pörölycápa ***** válasza:

Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, a lényeg hogy szerelemből történjen. Én személy szerint egy szintén szűz fiúval veszítettem el, és annak ellenére, hogy volt azért némi ügyetlenkedés, nagyon szép emlékként maradt meg bennem... meg annak is megvolt a maga hangulata, hogy ez az egész helyzet mindkettőnknek újdondonság, és együtt fedezhetjük fel a dolgokat. Szóval én nem értek egyet a "minél tapasztaltabb, annál jobb" dologgal.

Az életet max akkor befolyásolja, ha nagyon rossz élményként marad meg, és emiatt később esetleg félnél a szextől... (vagy ha teherbe esel, de ez most más téma).

22L

2015. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy tapasztalt, még nem jelenti, hogy jó is az ágyban. Tapasztalatból tudom. Voltam tapasztalt pasikkal. Végül azzal volt először orgazmusom aki velem vesztette el a szüzességét.:-)
2015. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!