Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 1 év után eljegyzés? És mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után eljegyzés? És mi legyen az alkalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez életem első normális kapcsolata, és már 1 éve nagyon nagy szerelem van, októberben össze is fogunk költözni. Szeretném a lányt eljegyezni, mert vele tervezem leélni az életem.


Mit gondoltok, milyen időpont, alkalom lenne a megfelelő? Karácsony, szülinap kizárva, az sablon. :)


Nagyon romantikussá szeretném tenni az alkalmat, én egy ilyen pasi vagyok... Az eddig eltelt idő alatt is kiegyensúlyozott sok érzelemmel és közös élménnyel teli volt a kapcsolatunk :) i akarom neki mutatni, hogy igen is, számomra Ő az egyetlen! Mondjuk azért próbálom éreztetni vele olyanokkal, hogy mikor hétvégén jön hozzám akkor főzök neki valamit, virággal várom, stb



Szóval kinek milyen ötlete van az eljegyzés alkalmára, helyszínére?


Én 30 vagyok, a lány 32



2015. szept. 3. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen típusú a leányzó és merrefele vagytok az országban, valamint mennyi pénzed-lehetőséged van megadni a módját. (pénz pl.)

Szerintem időpont csak annyiból meghatározó, hogy mind a ketten ráérjetek, és megfelelően kipihentek legyetek ahhoz, hogy kellőképp át tudjátok élni a pillanatot, ne zavarhasson meg benneteket semmi! ( Tehát ha nincs épp aktuális probléma/Gond/tennivaló, bármelyik hétvége jól jöhet)

Kb. minden nő szereti a virágot, érdemes ezt figyelembe venni a tervezés során, de nem kötelező. (virágcsokorban átnyújtott és elrejtett gyűrű pl)

Ha szereti a természetet, menjetek el valahova a közelbe kirándulni, én borsod-heves vonalon mozgok, szóval itt említeném meg Szarvaskőt, Sás-tót, Síkfőkutat, Siroki, vagy Boldogkőváraljai vár, ha szereti a hegyeket, valahol a magasban, naplementekor, egy szép beszéd kíséretében, ha inkább vízparti, akkor tó-vagy folyóparton...esetleg hajón..:) Gyönyörű emléknek.

Ha szereti a zenét, akkor egy koncert után, előtt...

ha szemérmes, akkor mindenképp legyetek kettesben, ne jöjjön zavarban, hogy körülöttetek mások is vannak...

Ha szereti a jópofa, vicces dolgokat, akkor az eljegyzés is lehet ilyen formára. Írtad, hogy szoktál főzni valamit, akár egy sütibe/tortába is rejtheted az üzenetet! ;)

ötletelj, minek örülne a legjobban! Te tudhatod!

Sok sikert!


ÉS vedd figyelembe, ha szeret, nem az eljegyzés módján fog múlni a boldogsága, hanem azon, hogy feltetted a nagy kérdést! ;)

2015. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egy spontán szombat reggelre szavazok. Kávé, palacsinta az ágyba és a bögre fülére kötve a gyűrű, vagy ilyesmi :)


De ha ez nem menő, akkor utazzatok el egy olyan helyre, ahova mindig is vágyott és elérhető. (Olaszország, Franciaország, tengerpart, bármi) és ott.


De szerintem ez egy kicsit kiszámíthatóbb, mintha csak úgy hipp-hopp megkéred.

2015. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!