Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezredik ilyen kérdés tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezredik ilyen kérdés tudom, de azért felteszem. Ebben az esetben meddig tarthat ez az állapot?

Figyelt kérdés
Néhány hónapos kapcsolatai voltak már mindkettőnknek ezelőtt, de számunkra ez volt az első komolyabb. Három és fél évig voltunk együtt. Jól elvoltunk, szuper volt minden, de mégis vége lett. Nem megcsalás, vagy hazudozások miatt, ilyen sosem volt. Nem is ez a lényeg, hanem, hogy kb. 6 hete vége, de még mindig szörnyű. Kezd már alakulgatni, de van, amikor nagyon vissza tudok esni. Én lettem elhagyva. Megkért, hogy ne nehezítsem meg a dolgát. Azt leszámítva, hogy párszor próbáltuk megbeszélni, átbeszélni, rendbehozni a dolgot azóta (sikertelenül), ehhez tartottam is magam. Ha valaki menni akar, ott már túl sok mindent nem lehet tenni, ugyebár. Kb. két hete már nem beszélünk sehol sem. Telefonszámokat kitöröltem, FB tiltás, stb. Gyakran álmodom róla, hogy újra együtt vagyunk... aztán már menet közben rájövök, hogy ez csak álom és fel is ébredek. Aki átélt már ilyet, az tudja, hogy milyen jó. :) Próbálok nem rá gondolni, nem a múlton kattogni, de nem mindig megy. Ha utálnám könnyebb lenne, de így... :) Ha véletlen meglátom valahol személyesen, szinte lebénulok. Ilyen körülmények között, mennyi időbe telhet, amíg rendezi magában az ember ezt az egészet és úgymondottan rendbe jön? Másnak, aki járt már hasonló cipőben, mennyi idő volt a "gyógyulás"? F
2015. okt. 1. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első szerelmemnél öt hónapig tartott.Aztán lett másik kapcsolatom.Kevés még ez a pár hét.Foglald le magad,járj el barátokkal,kezdj új hobbit,olvass,ismerkedj.
2015. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is be szokott válni,ha lakásfelújításba kezdesz.Kezdj el meszelgetni és a munka lefoglal,meg egyből új környezetben találod magad és örömödet leled az otthonodban.Ha nagyon nem megy,akkor keress egy pszichológust.Gondolj arra,hogy most kezdődött az új életed.
2015. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Másik kapcsolatra még gondolni sem tudok. :) Barátokkal eljárkálok, hobbim is lett. A lakásfelújítást nyár előtt ejtettem meg, az most nem esedékes. Van munkahelyem, amikor ott vagyok, könnyebb valamivel. Tényleg kevés még ez a pár hét. Köszi a válaszokat! :)
2015. okt. 1. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokszor álmodok én is róla, hogy újra együtt vagyunk. Neki azóta már van barátja, és úgy látom szerelmes. :/ Örülök neki, de nagyon fáj is egyben.


Rengeteget kattogok rajta én is, gyomorgörcsök, sírás, rossz közérzet. jó dolog :)


Nekem is mondták tedd túl magad, van még ,,hal" a piacon. csak ők úgy nem érzik át a helyzetemet, érzéseimet. ha valakit szerettünk, nem könnyű továbblépni.

Én még nem találkoztam az exemmel, de távolról már láttam. igen, felkavaró tud lenni. de szerintem ha személyesen találkozok majd vele, kedves és udvarias leszek hozzá. ezt mutatom ki, belülről meg megesz a bánat.


Gyógyulás? sztem pár hónap azért kell egy kapcsolat után, hogy az ember rendezze magában az érzéseket.

2016. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!