Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ugy tűnik most végleg szakitot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy tűnik most végleg szakitottunk. Normális? 25l

Figyelt kérdés
Sok vita volt és este közöltem vele váljanak szét utjaink.Sok esélyt adtunk a kapcsolatunknak.Erre ma már hazase jött telefonon sem érem el.Most remegek és sokk kért ért hogy tényleg ninca velem.Az a durva ma van a szülinapom és ez a legrosszabb.Én nem fogok tudni nélküle lenni olyan mintha bekattanék de mikor meg együtt voltunk sokat veszekedtünk sok probléma van amit nem birnánk helyre hozni.Szeretjük egymást de nem megy.Valaki ha tud segitsen.7éves kapcsolat.
2015. okt. 1. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Elso kapcsolat?

Keszulj fel, hogy nehez lesz. Neked most kell atesni ezen. De ami nem mukodik, azt hagyni kell.

2015. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha egyszer te küldted el, ne csodálkozz ha elment.
2015. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen 1.-ső de nélküle nem birom.Amugy is szorongásos betegségem van amikir rámtör a roham ő tud megnyugtatni.Féltem a párom hogy mi lesz vele.
2015. okt. 1. 19:40
 4/14 A kérdező kommentje:
Belekényszeritett mert kértem váltizzon de nem javult csak ideig óráig.Ha igy marad hogy külön válunk ő már mindig az életem része marad.
2015. okt. 1. 19:41
 5/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem direkt a szülinapodon akarta ezt,de egyszerűen betelt nála is a pohár.


A betegségedre most ne gondolj,próbálj megnyugodni, hidd el minden rendbe fog jönni!


Ha elváltok végleg, akkor ennek így kell lennie és lesz esélyed új életre, új boldogságra :)


Fel a fejjel és Boldog Születésnapot.

2015. okt. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy az eleted resze marad.


En a helyedben megprobalnam kialaudni magam, aztan holnap megbeszelitek. De szoktasd magad hozza, hogy vege, mert nem fog mukodni.

2015. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak besokallt és ki akarja szellőztetni a fejét ma este nélküled. Persze ez nekem inkább ilyen se veled, se nélküled kapcsolatnak tűnik. Néha jobb a dolgokat befejezni. Hogy ne sérüljön tovább egyik fél sem. Isten éltessen!
2015. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Itt volt elvitt 1börónd ruhàt de màr nem akart beszélni.Elég rosszul nézett ki vérnyomása az 200felé is felmegy.És az apja is öngyilkos lett anno.kb.ebbe a korba párom 17évvel idősebb tőlem most aggodok mert makacs és ő egyik haverjához se menni ink.leül a padra az utcán.Aggodok érte..
2015. okt. 1. 20:33
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem voltál jó az ágyban???
2015. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Barom! Sz*opd le magad! Ha ennyire hülye vagy.
2015. okt. 1. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!