Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Három év együttélés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három év együttélés után szakítottunk a barátnőmmel, ő kérte, hogy költözzek el. Tényleg vége?

Figyelt kérdés

Én nagyon szerettem, nagyon fáj. Ő is szenvedélyesen szeretett nagyon sokáig.

Aztán egyszer csak kiábrándult, elhidegült, egy pillanat alatt és utána mintha egy idegen lenne. Kérte, hogy menjek el.

Csak veszekedtünk.


Azt láttam még, hogy a facebookján beszélgetett valami sráccal de nem tűnt komolynak. A srác győzködte, hogy küldjön el. De mondom nem tűnt komolynak.


LÉNYEG:

Akkor ez ennyi? ELköltözöm és vége?


Vagy, elképzelhető, hogy később rájön, hogy értékes volt a kapcsolatunk és keres majd? Átéltetek már ilyet?

Vagy soha többé nem fogom már látni? Nagyon-nagyon intenzív kapcsolat volt és mindig aggódtunk egymásért. Épp ezért nem értem most hogy tud csak így elküldeni.


2015. szept. 8. 11:59
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Azt felfogtam, hogy most vége, de nem lehet, hogy szünetelés, vagy mondjuk 10 év múlva megtaláljuk egymást újra?
2015. szept. 8. 12:00
 2/29 A kérdező kommentje:
Bepakolta dobozokba az összes cuccom. De olyan mintha nem akarna segíteni abban hogy elvigye, hanem arra vár, hogy én magam vigyem el apránként.
2015. szept. 8. 12:01
 3/29 A kérdező kommentje:

Könyörögtem neki, hogy szóljon egy rokonának akinek van kocsija, tegyék be az egészet és hozzák el, helyette megy a dráma.

Nekem bepakolt egy táskába, mondom mit:

Telefont, alsógatyát, pár pólót és egy takarót, meg a telefontöltőt.

Így "küldött" el apámhoz.


Nem akarom azzal álltatni magam, hogy csak szünetelni küldött el "kirándulni" de fontos dolgokat nem tett a táskába. Borotva, szemüveg, számítógépem, fogszabályozóm, irataim.

2015. szept. 8. 12:02
 4/29 A kérdező kommentje:
Ezeket nem tette bele.
2015. szept. 8. 12:02
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
10 èv múlva biztos nem.De most talán ,hogy külön mentetek rá jön ,hogy hiányzól neki. Remèny mindig van.De nagyon nem szerethetett ha egy facebook bóhoc rá birta beszèlni ,hogy elhagyjon.Próbáld túltenni magad rajta,keres másik párt.De biztos valamilyen szinten te is hibás vagy,hogy elhagyott.Ezen is gondolkodj el.
2015. szept. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ennek vége. És ne lepődj meg, ha kiderül, hogy van már neki valaki más.


Elköltözni meg neked kellene, légy már férfi.

2015. szept. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen, hibás vagyok, de tegnap elmondtam neki, beismertem és látom a hibákat és lenne megoldás.
2015. szept. 8. 12:08
 8/29 anonim ***** válasza:
Ige lehet van valakije.Hagyni kell elengedni.Ha rájön hogy a másik nem èr anyit mint te ugy is vissza jôn hozzád,ha meg nem akkor ne is bánd.Az már más kèrdès ,hogy nekem már nem kellene az a nő aki engem dobott.
2015. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nincs megoldás, lépj tovább! Azt meg remélem te sem gondolod komolyan hogy egyik napról a másikra történt mindez! Tanulj a hibáidból és légy férfi!
2015. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Na végre elmész már onnan,és összepakolták a cuccodat !Ebből végre megtanulod hogy nőt nem ütünk meg.Örülj neki hogy nem vertek téged össze,csak szimplán kihajítanak onnan.
2015. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!