Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve van (volt) barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve van (volt) barátom, tegnap szakítottunk, ugy érzem, h végleg, én is belátom, h nincs értelme, mert nem tudok vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
Az a baj, h még el sem mondom a véleményem, rám néz és tudja (ő szerinte) , h mit gondolok. Ha nem értek vele egyet, ideges lesz és azt mondja, h ne vergődjek...... Szeretem az a gond, de egy se veled, se nélküled kapcsolatot nem akarok. Hogyan tudnám lezárni?
2008. jún. 13. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tudom, könnyű mondani, de felejtsd el egyszerűen! mindenhol vannak viták, de ha azt nem tudjátok megbeszélni, akkor lőttek az egésznek, és ahogy kivettem az írásodból, ezt te is belátod.
2008. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A (volt) párom elég csendes természetű, a kapcsolatunk elején én voltam az örökmozgó, csicsergős fél. Ahogy telt az idő én is lenyugodtam, hanyagoltam a barátnőimet, aminek ő csak örült, hiszen nem igazán kedvelte őket, félek, h nemtudok tullépni a kapcsolaton, mert elszoktam a szórakozástól, lehet hülyén hangzik, de 22 évesen "idősnek" érzem magam, h elmenjek egy discoba,mert a mai tizenévesek között nem igazán érezném jól magam...
2008. jún. 13. 13:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló: ne törődj mások mit mondanak,hogy "öreg" vagy. Én most 18 vagyok, hülyén hangzik de énis néha annak érzem magam. Érezd csak jól magad!
2008. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.válaszolónak: Te egyáltalán nem vagy öreg, bárcsak én lennék 18. Másképp cselekednék..... Megpróbálok elmenni ide-oda, remélem tul leszek rajta...

köszi a válaszokat

2008. jún. 13. 13:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig a szórakozás jót tenne, nem tudom miért érzed magad öregnek 22 évesen, mikor az anyukám 47éves és még mindig imád diszkóba járni. Szóval nem csak tizenévesek járnak oda:)

Nekem 5 éves kapcsolatom volt, hasonló a tiédhez, ajánlom még hogy menj el nyaralni valamerre, én is ezt tettem mikor vége lett, kimentem külföldre (egyedül, mert barátaim sem voltak a párom miatt), kint annyira jól éreztem magam nem is gondoltam volna, új barátokat szereztem, újra fiatalnak éreztem magam, sokat segített.

2008. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
en 20 vagyok, ket napja vegzett velema baratom, mert mi is sokat veszekedtunk.a vegen mar jol votlunk, de megis tonkretette a kapcsolatunkat...barhogy akartam nem tudtam megmenteni...most nagyon elvagyok keseredve, bar volt egy 28 eves srac,de valamiert azzal se jon ossze.Annyira egyedul erzem magam, pedig csaladom, barataim mindent megtesznek, h boldog legyek.Ha nem tudsz vele beszelgteni, ne is kinozd, en hiszem h valahol mindenki megkapja azt aki neki kell, csak turelem az egesz. legyen noi becsuleted s ne konyorogd vissza magad hozza.ebbol mar nagy szerelem ugyse lenne..inkabb kezd elolrol...tudom nem konnyu, hiszen atelem...de foglald el magad minden massal,s foleg jarj sokat bulizni...szorakozni, n ugy erzem csak az az egy segit..az h uljek s sirjak nem megoldas, s az sem h csak azon gondolkozzakm h miert lett rossz a dolog..ne az s zamitson, szamitson az h van eselyed egy uj eletre.
2008. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megnyugtatot picit, hogy nem vagyok egyedül a gondommal, és erőt adtak a tanácsok, ugyh. köszönöm szépen mindenkinek :)
2008. jún. 13. 18:03
 8/8 anonim válasza:
Hodd el jobbat érdemelsz!tudom közhely de az idő segíteni fog neked!
2008. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!