Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most szeret engem vagy nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bernadett Dett kérdése:

Most szeret engem vagy nem? Velem akar lenni? Vagy csak arra kellek? Most mivan?

Figyelt kérdés
Segitséget szeretnék kérni,mert nemtudom h mit csináljak.3,5 évig voltam együtt a párommal,gyorsan össze költöztünk és az utóbbi idöben sokat veszekedtünk.23 éves és én is.Kb 1 hete szakitott velem,h hadjuk most ezt az egészet,próbáljuk meg külön.De hozzá teszem,h azóta minden nap beszélünk telefonon,kocsmában dolgozom abban a faluban ahol ö lakik és mikor melózom akkor kijött és puszilgatott meg ölelgetett.Ezek után kb. 4 napja megmondta azt h egy régi csaj ismerösével össze futott és beszélgettek.Aztán az a csaj az én exemet hivta fuvarba ide meg oda az anyjával.Mondom okés,többször is rá kérdeztem h ö kell neked? Mondta a szemembe h nem kell neki senki,csak jó vele beszélgetni,na de hozzá teszem h nekem is van 2 pasi barát akikkel jó beszélgetni,de nem érzek irántuk semmit.Akkor tegnap mondott olyat nekem h mi lenne ha megpróbálná mással?Mondom akkor én is megpróbálom mással,erre rám rakta a telefont.Vissza hivtam és mondta h azokat a pasikat agyon fogja baszni,de hozzá teszek a pasik is ott laknak ahol ö,de nekem csak tényleg barátok amit ö nemhisz el.Mondom akkor menjek én is a csajhoz és verjem meg?Na mindegy lényegében ennyi,de ma beszélgettünk és volt arról is szó h menjünk el külföldre ketten,hadjunk itt mindent és menjünk,meg hogy üljünk be a kocsiba és menjünk el jó messzire,aztán beszélgessünk 2-3 napon keresztül pl..... Erre annyit mondott,h össze lehet ilyet hozni.Erre ra egy orara eljott hozzam es beszelgettunk es szexeltunk egy jot.Utana megbeszeltuk h adjunk meg 1-2 napot magunknak ugy h nem keressuk egymast es majd utana jelentkezik.Ra kerdeztem h kell neked az a csaj?Azt mondta a szemembe h most senki nem kell neki,nem azert van ez.Szoval total szarul vagyok,most 2 napig ebbe fogok bele bolondulni,ha ha eljon hozzam akkor mit fog mondani.Velem vagy nelkulem?Vagy a csajjal? :O Segitsen nekem valaki,h mit tegyek,nagyon felek es rosszul vagyok attol a tudattol h mit fog mondani.De ilyenkor mindenre gondolok,lehet h most nem fogok neki kelleni,megprobal egy masik kapcsolatot es ha az nem lesz neki jo,akkor ra fog arra jonni h megis en voltam az igazi csak lehet h az mar keso lesz.Nemtudom mit tegyek.En annyit tudok h az a regi ismerose egy jo nagy k.r.a. Mindenki mondja h mindig valtogassa a pasiait,szoval nemtudom mit tegyek vagy mit hidjek. :O Mondtam neki h nagyon jol gondolja at,h ezt a kapcsolatot meg meglehet menteni,de ne dobjon el egy biztos dolgot egy bizonytalanert.Erre csak annyit mondott,h nagyon sokat gondolkodik de most adjak neki legalabb 2 napot. Kerlek segitsetek,mit tegyek.

2015. okt. 9. 17:50
 1/3 anonim válasza:
Na valo szinuleg eddig azert nem valaszolt neked senki mert hosszu a mondani valod es lustak el olvasni vagy mert aki el olvasta nem ertett belolle semmit...ird le ujra ertelmesebben es akkor tudunk valaszt adni (: irhatsz priviben is (:
2015. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem ettol ertelmesebben nemtudom leirni mert en is nagyon ossze vagyok zavarodva. De kaptam mar valaszt es tanacsot is.
2015. okt. 9. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ő még fiatal megállapodni. Kell hagyni menni s keresni mást.
2015. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!