Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lesz most ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz most ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Magányos lány vagyok ma léptem ki egy értelmetlen kapcsolatból és tönkrementem.
2015. okt. 13. 03:11
 1/10 anonim válasza:
Mit ertesz az alatt h tonkrementel ?
2015. okt. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt hogy elromlottam kicsi az önkontrollom de még mindig jobb mint a folyamatos agyalás.Szakítás elött rosszabb mint utána.Kiszenvedtem az agyamat is. De most lehet ő szenved de együtt még többet szenvednénk én már nem bírtam tovább vele.
2015. okt. 13. 04:25
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak nehogy holnap vissza beszéljen mert különben agyon is lövöm magam xd
2015. okt. 13. 04:26
 4/10 A kérdező kommentje:
Vagy én nem bírok a faszikkal vagy ők velem. Vagy mindkettő.
2015. okt. 13. 04:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért, mi a baj az önkontrolloddal? Miért szakítottatok?

Mást nem tudsz tenni, mint hogy továbblépsz. Persze majd csak idővel, hisz ha szeretted, akkor nem 1 nap kell hozzá. Bár a mai világban valakinek még ennyi sem kell sajnos.

2015. okt. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát remélhetőleg elfelejted és vagy találsz mást, vagy egy ideig egyedül maradsz...
2015. okt. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább örülj, hogy képes voltál lezárni egy értelmetlen kapcsolatot.
2015. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fogd meg míg nem késő. Lehet olyan a kapcsolat mint előtte. Én így jöttem össze a férjemmel. Tiniként szaktottam vele aztán nehezen visszaszereztem mert szerettem/szeretem most boldogan élünk 10 éve együtt. De az is fontos h ő is vissza akarjon szerezni. ha te szakítottál neked illik keresni.

Ha szereted ne engedd menni! Majd szakítasz, ha már nem szereted

26/N

2015. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha úgy érzed hogy vissza tudna beszélni az már rég rossz, mert nem léptél túl rajta nem vagy biztos a döntésedben így mindenképpen próbáld vele megbeszélni az neked is segítene a a gyászban normálisan beszéljétek meg max újra összejöttök azzal meg semmit nem veszítesz de azzal se ha tisztázzátok az érzéseiteket bármi lehet még általába egy szakítás után jobban felfigyel az ember persze ha kölcsönös az érzelem. beszéljétek meg ha úgy alakul és még szereted próbáljátok meg

mennyi ideig voltatok együtt? az se mindegy hogy pár hét vagy akár több év

2015. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8 hónap. Ha szeretem ha nem ez nem fog változni érzelmi mazochista meg nem vagyok én sokáig bírom egyedül . Ő meg nem szeret és nem is szeretett sose. Ő csak azt látta bennem hogy hogyan lehetne jobbá kovácsolni eleve nem fogadott el ergo ebből nem kérek tovább. Semmire nem tudtam tőle figyelni ezt nem érdemeltem. Különben ahogy egymással bántunk ő sem érdemelte de én nem kíserlet vagyok köszönje magának.
2015. okt. 15. 04:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!