Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok erről a beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a beszélgetésről?

Figyelt kérdés

L: Nagyon bánom hogy össze jöttem veled, bánom a percet.

Én jó voltam veled és nem ezt érdemeltem te voltál az aki írt a lánynak olyat nem én, és az én telefonomban soha nem volt semmi, a tieddel ellentétben.Elég szánalmas, töröld ki a számom és a facebookon is, soha nem akarlak látni újra.


F: Törölj le akkor, sajnálom de egyszerűen nem lettem valamiért szerelmes, nem tudom miért de nem. És nem hitegetlek tovább, te mondtad csütörtökön valami hasonlót hogy hagyjuk vagy mi. Tényleg sajnálom de ezt nem akartam hogy így köpködjük egymást.



L: Amúgy se ment nekem sem, nagyon hidegen hagytál már a 2. fél időtől.



F: Engem meg az elejétől fogva, nem tudtam valamiért megbízni benned, és így nem is lettem szerelmes.



L: Pff szánalmas vagy. Magadba ne bízzál én mondom apukám!

Na ne irkáljunk egymásnak Csumma!

Ui: Vigyázz a másik barátnődnél el ne járjon a kezed.


F: Téged se bántottalak, amúgy is te hoztad ki belőlem, eddig egy sem, te voltál az első akinek sikerült.


2015. okt. 19. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
óvoda....tinibe...
2015. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nőt megütni szégyen, el lehet menni s faképnél lehet hagyni, nem kell megütni. Nem tudom melyik fele vagy a beszélgetésből, de ha a férfi, akkor ásd el magad!
2015. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez egy vicc
2015. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#1: Nekem is pont ez jutott eszembe a kérdésről. :)
2015. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

most bántott vagy nem??

amúgy tök normális sértődött a másiktól már hányós emberek beszélgetése....f egy manipuláló paraszt lehet

2015. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
Atttyaééég...
2015. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyanítom a korotok nem több az IQ-toknál.. :D
2015. okt. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!