Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam vele, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele, mert nem éreztem semmit. Akkor most miért fáj ennyire?

Figyelt kérdés
Éjjel nem tudtam aludni, napközben többször csak úgy, a semmitől sírtam, állandóan rá gondolok. Ezelőtt sosem gondoltam rá ennyiszer. Borzasztóan érzem magam,nem akarok neki fájdalmat okozni, pont azért is szakítottam vele,hogy ne várjon rám hiába. Azt mondta hogy szeret, de nem tudtam elhinni, mert magamat sem érzem szeretetre méltónak és nem éreztem eddig, hogy bárkit is szeretnék.Nem értem, mi baj van velem?

2015. szept. 24. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Az ember gyakran csak akkor becsül meg valamit igazán, ha már nem az övé. Egy szakítás lelkileg igen megterhelő tud lenni. Viszont ha még napok múlva sem érzel megkönnyebbülést, csak hiányt, akkor talán mégiscsak szereted. Számomra elég beszédes, amit magadról írtál, hogy nem hiszed, hogy lehet téged szeretni. Tedd rendbe valahogy az önbecslésedet, mert könnyen lehet, hogy ez zavart bele a párkapcsolatodba.
2015. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Semmi. Lelkifurdalásod van, mert megbántottad és tulajdonképpen nem volt vele semmi gond. A többi töltelék szerintem csak kifogás és műdráma. Ott tudtad hagyni, ennyi a tény. A többi elmúlik, egy hét múlva már azt sem fogod tudni, kicsoda.
2015. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Tedd rendbe magad, mert így senkivel sem fogsz tudni működni hosszú távon, és ha újra összejönnétek, csak még több fájdalmat okoznál neki is, de bárkinek.

2. Lehet, hogy csak megszoktad, ott volt, most meg új helyzet van, és erre másképp kell berendezkedni.

Hány éves vagy?

2015. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg magadat nem szereted, addig mást sem tudsz szeretni. Nincs veled baj, csak el kéne fogadni magadat.

Bízz magadban, mindenkinek van szerethető oldala.

2015. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 24. 12:56
 6/9 anonim válasza:
52%
Próbáljátok meg még egyszer. Szereted.
2015. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
52%

Szia!

Próbáld meg vele újra. Az egész lényege,hogy kimutassátok egymás felé a szeretet. És sokat beszélgessetek. Jó lesz az. :)

2015. szept. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szereti, persze, valahogy biztosan, de nem valószínű, hogy úgy, ahogy a párját szereti az ember, különben nem szakított volna azért, mert "nem érzett semmit". Ilyen csak a romantikus amerikai vígjátékokban és a romantikus regényekben van.
2015. szept. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, először magaddat kellene elfogadnod, megbecsülnöd. Habár nem írtad hány éves vagy, de itt a kérdés inkább az, hogy akkor miért is jártatok együtt, ha nem éreztél semmit?
2015. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!