Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki hinné el ezt a másik embernek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hinné el ezt a másik embernek?

Figyelt kérdés
Hosszú éveket követően szakítottak velem, majd egy héttel a kidobásom után összejött azzal a hapsival az ex, akire féltékeny voltam. Persze szabadkozott, hogy nem volt átfedés! De mégis ezt ki hinné el? 7-10 nap után mással csókolózni és szerelembe esni úgy, hogy állítólag megviselte a szakítás Őt is.

2015. okt. 20. 15:03
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
80%
Én összejöttem ilyen hamar mással, több éves kapcsolat után. Csak azt felejti el a mártír fél, hogy az a kapcsolat, amiből végre kiszabadultam nem az adott napon ért véget, hanem hónapokkal korábban, csak nem tudtuk lezárni. Lehetek én akármilyen rbanc a szemében, szidott is rendesen, hogy milyen gyorsan továbbléptem. A valóság az, hogy már egy évvel korábban vége volt, csak többször visszakönyörögte magát, én meg megsajnáltam. Gondolkodj el rajta, hogy valójában mikor is ért véget a kapcsolatotok!
2015. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
hát nem sokan...
2015. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 Giliszta88 ***** válasza:
100%
Elég hihetetlen! Biztos tetszett neki már egy ideje, és lehet nem volt átfedés, de tuti már melletted alakult valami köztük.
2015. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
83%
Min változtat? Nem tartozik neked magyarázattal, nem? Nem vagytok együtt, és soha többé nem is lesztek. Hosszú évek után pedig a barátság sem életképes. Akkor min változtat, hogy mikor jöttek össze? Jó plusz lehetőség fokozni az önsajnálatod?
2015. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
43%
Az a 75%-os nagyon ragaszkodik az igazához, mert ő is hasonló gusztustalan dolgot csinált, egy kapcsolat akkor ér véget amikor kimondják, hogy vége. Ha közben mással ismerkedett, randizgatott az bizony megcsalás volt részéről és egyáltalán nem a tisztességéről lesz híres az a fél aki ezt elkövette és bizony vállalja is a szitkokat amiért ezért kap, ismerje be magának, hogy egy aljas dolgot művelt. Szerintem úgy tisztességes ez, ha előbb kimondja mind a két fél, hogy vége és utána kezdenek egy újabb ismerkedésbe és nem rögtön kapcsolatba. Velem is történt a kérdezőhöz hasonló eset és én csak azt az oldalt tudom megerősíteni, hogy ez a 7-10 nappal szakítás után ez már szakítás előtt hónapokkal kezdődhetett a színfalak mögött. Nálam ugyanez játszódott el annyi különbséggel, hogy én már szakításunk pillanatában tudtam, hogy ott sündörög a srác a csaj körül. Utolsó találkozásunkkor amit ő erőltetett hozzáteszem nem szakítási célzattal, annyira palira akart venni az ex, hogy a megbeszélt időpontban és helyen se híre se hamva nem volt. Mire felhívtam, kiderült, hogy a sráccal találkozott volna na ekkor még ott élőben megkapta amit érdemelt. Később tudtam meg egy közös ismerőstől, hogy már hónapok óta "együtt voltak" nem csak szeretőként, hanem külön titkos párkapcsolatban. Már sejtettem én is dolgokat a kapcsolat alatt az exről ezért én sem tétlenkedtem a dolgokkal, na de mint utóbb kiderült én babapiskóta voltam az exhez képest, ilyen durva alja szintre nem mentem le. Bocs a sztorizgatásért, én együtt tudok érezni a kérdezővel.
2015. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
81%
teljesen mindegy hogy hogy volt...
2015. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
60%
Undorito az ilyen, az arcodba hazudott végig közben meg facebookon vagy smsben enyelegtek. Ismerős szitu...
2015. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem a sajnálkozást akarom kiváltani, csupán érdekelt más emberek véleménye. Aki szerint ez a cipő normális amiben vagyok, kívánok neki is hasonló jót.

Egyébként mindegy is, hogy mikor vágott az új kapcsolatba, mert nem hihető az, hogy a szakításnál még érzett irántam, aztán ezt követően már másba szerelmesedjen bele. Fordított esetbe minden lennék, csak akasztott ember nem!

Köszönöm a válaszokat, a leoltásokat is természetesen!

2015. okt. 20. 18:27
 9/54 anonim ***** válasza:
52%

Nem csináltam semmilyen gusztustalan dolgot. Leginkább semmit nem tudsz arról, mi történt, de kivetíted rám, mert jólesik szidni.


1 év alatt (nem ferdítek) 8x szakítottunk, volt, hogy volt egy hónapos szünet is. Már bocsánat, de tele lett a tököm és az egyik ilyen több hetes szünetben én továbbléptem. Aztán meg megdöbbent, hogy jééé, most akkor én 1-2 hét alatt találtam mást? Nem. Nem egy-két hét alatt, hanem az elmúlt 1 évben összerakott több hónap alatt. Ki volt mondva, hogy vége. Csak épp nem vette komolyan, mert már túl sokszor eljátszottuk. De legalább végre tényleg vége lett.

2015. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
28%
A kérdés arra irányult 75%-os, hogy lehetséges-e egy hét alatt szerelembe esni, ami nálad rendben is lehet mint írod 1-2 hét alatt találtál másikat, aztán mégis visszamentél hozzá...
2015. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!