Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki hinné el ezt a másik embernek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hinné el ezt a másik embernek?

Figyelt kérdés
Hosszú éveket követően szakítottak velem, majd egy héttel a kidobásom után összejött azzal a hapsival az ex, akire féltékeny voltam. Persze szabadkozott, hogy nem volt átfedés! De mégis ezt ki hinné el? 7-10 nap után mással csókolózni és szerelembe esni úgy, hogy állítólag megviselte a szakítás Őt is.

2015. okt. 20. 15:03
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna, hogy férfiak is járhatnak így mint én.
2016. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
Gyerekek muszáj megosztanom - ennyi idő után is, hogy milyen jó, ha hallgatunk a megérzésre! Itt is égre-földre esküdözött az ex, hogy rég kiábrándult belőlem - amit el is hiszek neki. Viszont amikor megkérdeztem, hogy van-e valaki, azt simán letagadta. Ellenben ma láttam valamit, ami egyértelműen bizonyítja, hogy bizony már a kapcsolat alatt is félrement. Szerencsére nem én hülyültem meg, jók voltak a megérzések, így mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, hogy hallgassanak a belső hangra, mert az sosem csal meg!
2017. febr. 27. 13:55
 33/54 A kérdező kommentje:
Nem várok megerősítő vagy kioktató válaszokat, szimplán szeretném felhívni a figyelmét mindenkinek arra, hogy a megérzések legtöbbször nem csalnak meg - ellentétben más emberekkel!
2017. febr. 28. 15:05
 34/54 anonim ***** válasza:
100%
Szard le. Én is ugyanebben a helyzetben voltam, elhagytak más miatt. Persze végig tagadta, de én megtudtam, hogy egy munkatársával jött össze egyből utánam. Egy ideig bántott a dolog, de továbbléptem, és most már új barátnőm van. :)
2017. márc. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
47%
Pszichológia egyes. Ez hosszú, barátom, de hidd el, minden rendben lesz.
2017. márc. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
79%
Én voltam már így. Már a kapcsolat döglődött jó ideje,többször próbáltam szakítani,de a másik fél mindig addig dumált míg végül maradtam. Aztán mire végre vége lett,olyan boldog voltam,hogy madarat lehetett volna fogatni velem. Egyből lett másik,gondolhatod,annyi idő a szr kapcsolatban mennyire megviseli az embert!
2017. márc. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%

Annak a kapcsolatnak számára már rég vége volt. Sokan rendelkeznek olyan személyiséggel/attitűddel/hozzáállással, hogy csak akkor lépnek ki a kapcsolatból, amikor érzelmileg már lezárták magukban teljesen. Én is jártam így 2x is, kidobtak, lépj túl rajta.


33F

2017. márc. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:

"Min változtat? Nem tartozik neked magyarázattal, nem? Nem vagytok együtt, és soha többé nem is lesztek."


Azért ez,nem teljesen igaz.


Ha már előtte is képben volt a másik pasi, akkor megcsalta őt.Ált.ban nem ok nélkül féltékeny az ember valakire.


Én elhiszem, hogy fáj, hogy ilyen könnyen túllépett rajtad.Valószínű már régóta érett a dolog, és most lett biztos a másik kapcsolatában.

2017. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm exe mai napig úgy tudja hogy csak azután jött össze a mostani párjával miután szakítottak, miközben már a szakítás elött fél évvel összejött másal.

Az egy naív buta ember aki azt beveszi hogy szakítás után nem sokkal (1 hónapon belül) összejön valakivel, ott már komoly előzmények voltak, és valószínűleg keményen megromlott a kapcsolatról beszélünk amit a megcsalt fél nem vett észre.

2017. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
Tehát naiv voltam - ezt vállalom. Azt szokták mondani vér vízzé nem válik. Ahogy tisztában vagyok a saját hibáimmal és elbénázott lépéseimmel, ugyanakkor abban is biztos vagyok, hogy ugyanezt a másik oldal nem mondhatja el tiszta lelkiismerettel...
2017. ápr. 9. 12:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!