Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított a barátnőm. Aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított a barátnőm. Aki volt már hasonló helyzetben az hogy cselekedett?

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem,mert belefáradt abba,hogy nem tudja én mit is akarok és egyáltalán ki is vagyok,nem ismer ki. Mikor szakított én elmondtam neki,hogy nagyon szeretem. Láttam rajta hogy megkönnyebbült és örült neki, de mivel nem akart segget csinálni a szájából így végig vitte a szakítást. És gondolta majd úgy is teperni fogok és az neki milyen jó lesz<-.-.--ezt nem mondta ki de láttam rajta hogy nyeregben érzi magát. Tehát a kérdésem mi lenne jó ebben a helyzetben?

1. Ha hagyom a fenébe, tudja mit akarok, nem zaklatom és majd lenyugszik.

2. vagy bele megyek a taktikájába és teperek utána?


2013. ápr. 4. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Berúgtam, és próbáltam elfelejteni. Ja és rászoktam a cigire is. Inkább rugj be 2szer, mint hogy egyszer rágyújts!!
2013. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:)
2013. ápr. 4. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Kipróbálhatod mi történik akkor ha hagyod a fenébe, és ha abszolút nem érdekled őt akkor egyértelmű.

De ne nyalj neki segget, az nem kell, ne legyél kisfiús, hanem legyél férfi.

2013. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe! Aki taktikázik, szenvedjen. Majd talál magának olyan pincsit, aki belemegy.
2013. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
addig menj utána-míg tudsz.Mert ha már nem tudsz, akkor sosem fogod megbocsájtani magadnak.
2013. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Húú ez igen csak megoszlik. Jájjjájj :) az a gáz mindkettő van bennem,
2013. ápr. 4. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolj bele: eddig minden jó volt, több vele a szép emlék, mint a rossz? Ez alapján cselekedj!
2013. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd egy kicsit hadd tapasztalja meg milyen nélküled. Ha szarul érzi magát és hiányzol neki akkor keresni fog. Ha meg nem akkor gondolod teperhetsz nála,de szerintem fölösleges így nem tudja mit veszített
2013. ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tapasztalat: hagyd a fenébe, aki debil az is marad, aki meg elvárja h szaladgálj utána az debil.
2013. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!