Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Miért akar tönkretenni? Ha ennyire foglalkozik velem, miért hagyott el?

Figyelt kérdés

3évig voltam együtt az előző párommal,ő szakított velem azt mondta már nem szeret.Rövid időn belül(2hét) összejött a saját alkalmazottjával.Szinte az összes olyan éttermet,hotelt és egyéb helyet meglátogatták együtt ahol én régen vele voltam.Ezt sem tartottam igazán normális dolognak, de az igazi baj akkor kezdődött amikor más férfiak társaságában látott(barátok)Ekkor elkezdődött a nyomozgatás,féltékenykedés,telefonhívások.Többször is késztetést érzett arra,hogy közölje velem,hogy tőle mindig mindent megkaptam de úgy látszik én másra vágyok mégis.(az ő oldalán ekkor is ott volt a titkárnője). Felvetette többször, hogy találkozzunk.Én még akkor is abban reménykedtem,hogy esetleg visszatalál hozzám ezért hagytam hogy hülyét csináljon belőlem.Jó néhány alkalommal lefeküdtem vele még így is.A legutolsó alkalommal azt mondta, hogy nem tud elszakadni tőlem és hogy mi mindig is vonzódni fogunk egymáshoz. Ekkor közöltem vele,hogy engem ő már semmilyen szinten nem érdekel( ami természetesen hazugság) Ő pedig közölte, hogy nagyon sokat fogok én még sírni miatta és majd meglátjuk, hogy mennyire nem érdekel ő engem, ő mindent meg fog tenni azért, hogy tönkretegyen lelkileg és igyekezni fog,hogy minél több helyen ott lehessenek a titkárnőjével ahol én is ,hogy mással kelljen látnom. Azóta a drága ajándékok, 50-100 szálas rózsák posztolása a facebookon mindennapos...

Elnézést a hosszú szövegért, nem tudtam rövidebben leírni.



2015. okt. 25. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon egyszerű a válasz drága: mert gyenge ember vagy, és jól szórakozik ezen. Pláne azok után, hogy még a szakítás után is széttetted neki a lábad. Tudod, csak azokkal lehet ezt megcsinálni, akik gyenge jellemű emberek. Ha például határozottan elküldted volna, akkor nem lenne ez. A másik meg az, hogy egyedül vagy. Ha lenne melletted egy férfi, akkor nem merne kekeckedni.


Barátnőm exe is volt, amikor durva volt vele, ment utána meg ilyenek. De a végén ott voltam már én a képben, azt nem igazán mert nyomulni, mert tudta nagyon jól, hogyha szembe találta volna magát velem, akkor ő húzta volna a rövidebbet :-))

2015. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta ne foglalkozz a facebookos posztokon ha zavar tiltsd le te is találkozgass barátnőiddel jár el velük szórakozni ismerkedj srácokkal és idővel nem fogsz vele foglalkozni ..ő szakított nem értem miért akar tönkre tenni de ne hagyd ne vedd fel mutasd azt hogy minden rendben veled élvezed a szingli életet kivűl mosolyogni kell magad otthon sírhatsz de felesleges ..:) Élvezd az életed
2015. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
".Jó néhány alkalommal lefeküdtem vele még így is.A legutolsó alkalommal azt mondta, hogy nem tud elszakadni tőlem és hogy mi mindig is vonzódni fogunk egymáshoz. Ekkor közöltem vele,hogy engem ő már semmilyen szinten nem érdekel" Te miért csináltad ezt? Ezek után ne csodálkozz semmin!
2015. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 RRR ***** válasza:
ez simán mata hülye
2015. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A hozzád hasonlókra szokták mondani, hogy házhoz mennek a pofonért. Ezek után ne csodálkozz, ha hülyének néz.
2015. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

FACEBOOK! Hát te sem vagy 100-as az biztos!

Mondd meg a csajának hogy lefeküdtél vele, és ki fogja dobni! Lehet hogy Ő a ludas, nemis a pasi!

2015. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Missi_Key ***** válasza:
úgy látszik azért valamennyire még mindig szeret, és talán fájt neki h te már nem....jó kérdés hogy akkor miért szakított...talán tőle kérdezd :D
2015. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de hetek sőt hónapok teltek el, és te még mindig nézed a Facebook oldalát, figyeled milyen képeket tölt fel... majd panaszkodsz amiért az új barátnőjének/szexpartnerének/bárkijének adott ajándékokról tesz fel képet?


Ő kicsinyes, megcsalt és kihasználja amiért buta vagy, de rosszul kérdezel, ezzel TE teszed tönkre saját magad.

2015. okt. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyi eszed van, megérdemled,és nem ő, hanem TE teszed magad tönkre.

Te nem tudsz leválni, inkább széttetted neki, hadd élvezkedjen még kicsit (igaza van, én is ezt tenném, ha dugható vagy).


A facebookot el kéne felejtened egy ideig (én a szakításunk óta, kb. fél év, heti 1x nézek fel - nem akarom látni a posztokat, stb.).

2015. okt. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!