Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tud még ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud még ennyi idő után se dönteni? Velem vagy nélkülem?

Figyelt kérdés
23 évesek vagyunk, a barátnőm szakított, már egy hónapja. Azóta többször összejártunk, és találkozgattunk is heti 2-3szor. Többször is szóba került hogy folytatjuk-e, mindig azt mondta, hogy úgy érzi hogy csak ugyanaz lenne a vége. ( Sokat veszekedtünk, nem adtam neki elég törődést, ezért úgy érezte hogy nem szeretem). Közbe elhatároztam hogy elköltözök messzire, és most amikor szóba került megint, anniyt mondott, hogy már az utolsó remény sugarat is elvágtam azzal, hogy elköltözök, pedig még mindig nem tudja eldönteni, mert kettős érzései vannak, és nem tud elengedni. Mit csináljak?

2015. okt. 26. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ne passzívan sodródj az eseményekkel, hanem leglább mondd el neki, mit akarsz, és próbáld is megvalósítani azt!

Jelenleg mint egy térgy, úgy viselkedel, nem mint egy élő, érző ember.

2015. okt. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megírtam neki, hogy lemondom miatta a költözést mert sokkal fontosabb nekem. De most meg alig ír, mindig azt mondja, hogy még nem tudta eldönteni, hogy miért hiányzok neki. Megszokás, vagy mert szeret? Mondtam neki, hogy amikor találkozunk egyértelműen látom rajta, hogy szeret még. Akkor minek a szakítás? Nekem is nehéz, és neki is. Valaki kötelezte hogy külön legyünk?
2015. okt. 26. 07:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Végülis azt mondod, hogy akarod ezt a nőt. Mi lenne, ha most csak pusztán a változatosság kedvéért, nem veszekednél vele egyfolytában, és hagynád, hogy hagy döntsön szabadon. Nem okoskodnál bele, hogy ő neki mit kellene csinálnia és mit nem. Csak élnéd vidáman a saját életed pár hónapig, mosolyognál amikor találkoztok, de ha kevesebbet akar találkozni, akkor is jókedvvel csinálnád a saját hobbidat vagy találkoznál a saját barátaiddal.
2015. okt. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez így történt eddig végig. Csak aztán benyögtem, hogy lehet költözök el.. De előtte már beszétlük és mindig azt mondta, hogy kettős érzései vannak, nem tudja mit akar. És hogy amióta azt mondtam, azóta meg "letett rólam", és ezért más irányba kezdett nézni, de hogy nem tud elengedni magától. Wtf??
2015. okt. 26. 09:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha csak vársz, mint a befőtt, akkor ez így is fog maradni.

De ha elmondod, mit akarsz, és ha kapcsolatot akarsz, akkor kimutatod és jársz a lány után, akkor lehet másképpen.

2015. okt. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? 2 év körül? Gondolom elmúlt a rózsaszín köd. Ez egy 23 éves embert meglepetésként érhet. Egyébként is sokat veszekedtek. Talán nálad is vége van, ha jogosan mondja, hogy nem foglalkozol vele annyit. Csak félsz az elválástól, ami valóban fájdalmas is. De enyhül idővel. A rossz kapcsolatban maradás még rosszabb és az csak egyre rosszabb lesz. Most kellene kitapasztalnotok hogy egymás mellé valók vagytok-e vagy nem. Úgy tűnik nem, vagy legalábbis túl sokat kellene hirtelen változnotok, hogy együtt maradhassatok.
2015. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Senki mellé nem való ha ennyire makacs... Én csak annyiban hibáztam hogy roszul kezeltem a helyzetet, nem megnyugtattam, hanem néha bele mentem sok vitába, amikor úgy éreztem hogy férfi méltóságomban sért meg a stílusával... Eddig a pasijai nagy része szó szerint menekültek tőle... Mindig szerelmi bánatos volt, előttem is x éve nem volt normális párkapcsolata... Így eldobni csak egy kis rossz miatt? Sose beszéltük meg rendesen hogy min kéne változtatni ez bánt... Folyton keltette bennem a reméyeket a találkozókkal, aztán mindig ugyanaz a vége: nem folytatjuk, mert nem menne.. De közbe meg találkozni akar meg viszonyt ápolni mert hiányzok neki és nem tud elengedni. Ezt így mondta szó szerint.
2015. okt. 26. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!