Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit akar az exem? Velem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar az exem? Velem, vagy nélkülem?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakított kb. Nem beszéltünk, múltkor megkérdeztem hogy van, van e kedve elmenni valahova. Mondta, hogy ő is ezt akarta kérdezni épp aznap, de nem akar találkozni. Beszélgettünk, mondta, hogy nézegeti a régi dolgainkat, nosztalgiázik, de fél, hogy olyan lesz, mint volt, mert a vége felé elromlott a kapcsolatunk.Mikor rákérdeztem, hogy közömbös e irántam azt felelte: olyasmi. Mikor elköszöntünk azt mondta gondolkozni fog még biztos a találkozáson. Mi ez az egész?:/

#ex #szakítás #vissza akar kapni
2014. márc. 26. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Még nem akadt uj partner de már jo lenne egy jo kis bas-ás.
2014. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti,hogy jobb,ha békén hagyod,mert ő már szíve szerint elfelejtené ezt az egészet.Jobban teszed,ha felkészülsz arra,hogy itt már elég kicsi az esély a folytatásra.
2014. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!