Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert ilyen a baratnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen a baratnom?

Figyelt kérdés

Nem tudok vele szakitani. Mikor utalgatok ra olyankor mindig ellenkezik, hogy szerinte a parkapcsolatunk igy jo. Nehanyszor probaltam vele szakitani, de olyankor sir es majdnemhogy toporzekol. Eleg erzekeny vagyok es olyankor mindig megsajnalom. Ugy ragaszkodik hozzam, mint egy 5 eves a barbi babajahoz. Egyszer eleg csunyan osszebalheztunk ugyhogy elkoltoztem (volna) par napra haveromekhoz, de erkezesem utan egy oraval csengettek es a baratnom volt aki konnybelabadt szemekkel konyorgott haveromnak hogy kuldjon ki mert csak bocsanatot akar kerni es hogy visszamenjek. Persze eleg rossz volt latni hogy felig sir de akkor balhe nelkul sikerult megbeszelni kiegyezni de 3 nap mulva kezdodott elolrol.

22/N es 25/f


2015. okt. 30. 11:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy hibatlan vagyok :) Csupan o massal csokolozott nekem elofordult hogy masrol fantazialtam igy szerintem mind kettonknek jobb lenne.
2015. okt. 30. 13:56
 12/19 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki a magadét,aztán hagyd ott.Én a helyedben nem hagynám hogy vissza tartson.

Egyáltalán hogy tudsz úgy ránézni,hogy más pasival csókolózott?

Fúj.

Hülye k**va.

2015. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Gondoltam hogy csinált valamit, különben nem vennéd vissza:) Mi lenne ha végleg leráznád?
2015. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
En mar lezartam volna de latni hogy sir egy lany hogy maradjak vele raadasul lehet tenyleg szeret ha sir.
2015. okt. 30. 19:17
 15/19 anonim ***** válasza:
Hagyd h bizonyítsa, h téged szeret! legyél távolságtarto egy rövid ideig, titokzatos. ha nagyon teper ezek után is, megbocsájthatsz neki. nem kell rögtön szakítani! Bár a csók nálam is megcsalásnak számít. Ha nagyon megbánta a dolgokat, akkor folytassátok a kapcsolatot! sok sikert 27/f
2015. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
25 éves férfi vagy. Állj már a sarkadra és kezdj új életet e nélkül a liba nélkül. Ki érdekel, hogy sír? Remek fegyver a kezében, egy eszköz, semmi más. Mikor jössz rá, hogy manipulál és hülyét csinál belőled? Vegyél ki egy nap szabit, haverokkal összedobni a cuccot és nyomás.
2015. nov. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Puhapöts vagy, ideje lenne férfiként viselkedned, és kivágni ezt a zsaroló kis pitsát!
2015. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek :)
2015. nov. 6. 19:01
 19/19 anonim ***** válasza:

Még az is lehet, hogy elöbb fantáziáltál mással mint ő csokolozott?

Akkor te vagy a hibás?

Lehet lepontozni "kis önérzetesek"!

2015. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!