Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vége lett valaminek aminek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lett valaminek aminek talán el sem szabadott volna kezdődnie?

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal akibe szerelmes lettem. Konkrétabban ő lett belém először majd csak én utána. Szeptemberben ahogy elkezdődött az egyetem találkoztunk. Utána sajnos lankadt a kedve, azt mondta megállt benne az érzés. A következő 2 hónap az életünkben egy hullámvölgy volt. Hol jóban voltunk, hol vitatkoztunk. De olyan nem volt, hogy ne beszéltünk volna mindennap. Megbeszéltük, hogy barátok leszünk, ehhez nem tudtam magam nagyon tartani, csak visszafogni tudtam magam. Elmondtam neki, hogy szeretem, amire ő nagyon meglepődött. Elkezdett jobbra fordulni a dolog kettőnk között.


Mielőtt megismertem én úgy voltam vele, hogy nekem nem kell senki. (előző barátnőmből kiindulva) Tudom magamról, hogy féltékeny vagyok és már-már annyira szeretethiányos, hogyha nem velem foglalkozik akkor már kiakadok. Még az ismerkedésünk elején megpróbáltam óvatosan beszélgetni, ne hogy szerelmes legyek.


Nem szerettem benne, hogy néha bulizott, annyira más milyen lány volt mint a többi. Nem szerettem volna, hogy az új közösség elrontsa őt.


Próbáltam felé nyitni, annyira, hogy tudtam, hogy szeretne egyszer bulizni Pesten és megkértem, hogy eljönne-e velem. Azt mondta eljön. Az elmúlt napokban ebből az lett, hogy az egyik barátnője is velünk jön. Utána meg már csak az, hogy ott találkozzunk bent egy pár perce. Nyilván erre kiakadtam, nem értettem, hogy miért mondja ezt. Vitatkoztunk majd az lett belőle, hogy letiltott. Ne keressem, hagyjam békén.


Az a lány akivel a hónapokban minden nap beszéltem most kilépett az életemből. Aki mindig ott volt mellettem, gyakorlatilag egy se veled se nélküled dolog volt. Most pedig majd az egyetemen látni fogom úgy, hogy nem mehetek oda hozzá beszélgetni. Másokkal fog bulizni és nem lehetek tovább az élete része. Állandóan csak rajta jár az eszem, hiányzik. De lehet el kellene felejtenem mert én sosem tudnék úgy ránézni mint egy barátra.


Hogyan csináljam? Mivel vonjam el a figyelmemet? Nagyon szeretem és nálam nagy szó, hogy több hónapig érdekelt folyamatosan egy lány. 20/f



2015. nov. 2. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

"az egyetem találkoztunk. Utána sajnos lankadt a kedve"


Ez így szokott lenni. Nem jöttél be neki "élőben" :(

2015. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gerinctelen ez a lányszerű akárki....
2015. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne fuss olyan szeker utan, ami nem vesz fel. Ez a lany nem akar veled lenni, ha a fejedre allsz, sem fog valtozni a dolog. Eleg gaz, ahogyan ezt csinalta, de sajnos nincs mit tenni, tovabb kell lepni.


Az ido segiteni fog, de emellett fontos, hogy elfoglald magad valamivel. Van hobbid, amibe bele tudsz merulni? Baratok, akikkel programokat szervezhetsz? Sablonszoveg, tudom, de fontos, hogy valamibe belemerult, a lanyt pedig keruld el, amennyire csak tudod. Ismerkedj masokkal, semmi komolyra nem gondolok most, csak szelesitsd az ismerettsegi korod, ne gorcsolj ra.


"Tudom magamról, hogy féltékeny vagyok és már-már annyira szeretethiányos, hogyha nem velem foglalkozik akkor már kiakadok." Azzal viszont jobb ha tisztaban vagy, hogy amig ilyen vagy, addig egy noirmalis lany nem marad meg melletted. Dolgozz magadon, az onbecsuleseden, a szeretethianyodon. Ha kepes vagy teljes embernek erezni magad egyedul, es nem mastol varod a megvaltast, akkor leszel kesz egy normalis kapcsolatra.

2015. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!