Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akire nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mile98 kérdése:

Van egy lány akire nagyon sokat hajtottam, szerelmesek lettünk egymásba de még nem szabadott összejönnünk (mindegy miért) és ez a szerelem elmult benne egy idő után, mit tegyek hogy újra szerelmes legyen belém?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért? nem mindegy, jobb lenne ha elmondanád


Szerintem simán leráz a csaj, lehet azért mert futsz utána.Nem szabad egy nő után sem, mert nem fog férfinak illetve tökösnek tartani.


Hány éves vagy? 17?


De az is lehet hogy kiábrándult belőled vagy nincs dumád nem vagy vicces.

2015. febr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy akkor esett szerelembe mikor szétment a palijával ehyhéttel utána, de nem akart összelyönni hoy ne legyen korai, és én az állando vitáimmal elcsesztem, hogy miért nem jövünk össze megy egyébb, amugy nagyon vicces srác vagyok. Ezzel egy bajvan hogy minden táren megkaptuk már egymást...
2015. febr. 22. 08:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Amugy 16
2015. febr. 22. 08:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki, és soha esze ágában se volt összejönni veled. Ha egy lánynak tetszik egy fiú, már a szakítás napján összejön vele. Ez a szöveg lányoknál kivétel nélkül mindig csak kamu.
2015. febr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jo köszi ez picit segit erősebbnek lennem
2015. febr. 22. 08:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondom egy próbát megér, de többet nem. Légy férfi, legyél tökös, ha nem leszel az, akkor nem fog tisztelni, le fog szarni.
2015. febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!