Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 7hónapja, hogy nem vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7hónapja, hogy nem vagyunk együtt, de még most is nagyon hiányzik. Mi lehet a baj. Hogy nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel??
2015. nov. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
f vagy l vagy meddig voltatok együtt hány évesek vagytok? ezek nélkül nehéz bármit is mondani!
2015. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, hany eves vagy, f/l? Azert mert tul sok volt a kozos jo elmeny. En se tudom tultenni magam, kb 3hete szakitottunk, meg friss minden. 27/f
2015. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
27/f. 6évet voltunk együtt, amiből kicsivel tőbb mint 4évet éltünk együtt. Nagyon szerettük egymást, de nem volt zökkenő mentes. Tavasszal állást kaptam német o.-ba és akkor össze jött egy másik sráccal... párszor találkoztak. A srác is kint dolgozik külföldön. 1 közösségi oldalon tartsák a kapcsolatot, meg hibe-hóba találkoznak. hát röviden ennyi... :(
2015. nov. 4. 00:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Elsősorban azért, mert emberi lêny vagy és a tény feldolgozàsa hosszù idő, főleg, ha egy ilyen komoly kapcsolat ért véget. (Vannak olyanok, akik 1 hònap utàn màr telljesen tùlvannak az ilyesmin, de van, akinek akàr évekig is eltarthat, ha közben nem jön össze valakivel sikeresen(mert a hirtelen összeszedett rövid kapcsolatnál nincs roszabb, ha egy veszteséget kìvánsz feldolgozni).

Meg ugye ottvan az is, hogy mennyire "ránt görcsbe" az, hogyha rágondolsz...mert, ha màr csak eszedbe jut, de attól tudsz koncentrálni a munkádra épp, akkor már a "végstádiumban jàrsz...ez néha-nêha elmúlik és visszatér, de gondolom, ha valami lefoglalná az elmédet, akkor kikopna(ùj szerelem)....(de még nem éltem végig egy életet sem, ùgyhogy ez csupán spekuláciò).

Ha még "görcsbe ránt", akkor kitartást, de javaslom könyv olvasàsát, vagy bármit, amire oda kell figyelned, amikor csinálod és nemcsak a kezed jàr(mert akkor tudsz rajta rágòdni)

2015. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hajdu Change válasza:
A legtöbben azt mondják, hogy ne agyalj rajta, de nekem pont az ellentéte jött be. Igenis gondolj rá, barátkozz a gondolattal, hogy nem illettetek össze. Aztán majd jön a nagy Ő, aki egyből elfelejteti veled :)
2015. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már nem az a nagyon rossz érzés fog el... csak eszembe jutnak a régi emlékek és lehangolt leszek.... Elfogadtam már, hogy ez történt, de ez emlékek nem kopnak.
2015. nov. 8. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!