Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meg kéne hogy viseljen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne hogy viseljen a szakítáa . Mégsem érzek semmit . Vajon még lehetünk újra eggyütt?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk eggyütt, időközben volt egy szakításunk amit ő kezdeményezett. Akkor 3 hétig különvoltunk , én pedig összetörtem. Nem ettem nem ittam; nem csináltam semmit a síráson kívül.Most mégis én szakítottam vele és semmit se érzek . Oka: nem figyel rám , neki mindig csak akkor vagyok jó ha neki szüksége van rám. Hiába mondtam neki hogy ez nekem már sok , még csak fontolóra sem vette azt amit mondtam neki. Amikor komolyabban összevesztünk utána mindig kiengesztelt és elmondta mennyire sajnálja hogy megbántott . Ez kb. 3 napig tart és utána folytatja az egészet előről. Ettől a kapcsolattól nem kapom meg azt ami kell hiába van meg a kölcsönös szerelem. Meg tudna változni ,vagy teljesen reménytelen? És én miért nem érzem magam úgy ahogy kéne? Pedig még szeretem ...
2015. nov. 7. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég zavaros ez így... Az normális, ha nem siratsz egy olyan kapcsolatot, amiben nem érzed jól magad... Ez így van rendjén. De az, hogy közben arról ábrándozol, hogy megváltozik és olyan lesz, amilyennek te szeretnéd... Ez illúzió. Azt mondod, szereted... Pontosan mit is szeretsz benne?
2015. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!