Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitunk, es most nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitunk, es most nem tudom hogy menjek tovabb az eletben?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél évig voltunk egyutt, tavkapcsolatban, két hetente találkoztunk. Hétvégén közölte velem, hogy mar érzi azt a tüzet amit a Kapcsoltunk elején. En mar rég nem éreztem, sok hazugsága kioltotta bennem, mégsem mondtam neki soha mert szerintem tűz nélkül is működhet egy kapcsolat, hisz a szerelem egy ido után atalakul.

Szóval hétvégén szakított, viszont meg mindig beszelunk es facebookrol se vette le, közös képeink is fent vannak.

En nem merek lepni, hogy le szedjem mert tudom hogy az a végleges szakítást jelentene. Nagyon felek attól hogy egyedül maradok, es öt sajnálom mert en a gyerekeim apjaként képzeltem el, nagyon szerelmes kapcsolat volt a mienk.

Nem tudom mit tegyek most, nem tudom hogy engedjem el. Barátaim nincsenek, a kapcsolatunk során elhanyagoltam a barátaimat es teljesen eltűntek, az életemmel nem tudok semmit kezdeni. Ráadásul tavasszal fogok érettségizni.

Tudtok adni valami tanácsot?



2015. nov. 9. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tinik.
2015. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Segitokeszebb valasz esetleg? :)
2015. nov. 9. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok, csak velem szakítottak. :/ és pont így ősszel, amikor az ember bezárkózik, nem tud kimozdulni. a város kihalt, ismerkedni sem lehet így. nagyon *arul vagyok, görcsölök, miegymás. javaslom nyugodj meg, kezd el valami új hobbit, sportolj, járj közösségbe. ne zárkózz magadba, sokkal rosszabb. sok sikert ! 27/f
2015. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, sajnos nem tudok eljarkalni ha nincs kivel :( Mindenestre neked is sok sikert remelem te is jobban leszel majd :(
2015. nov. 9. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetedben a leghasznosabb megoldás valóban az, ha lefoglalod magad. Mivel úgyis közeledik az érettségi, kézenfekvő megoldás, ha a tanulásba temetkezel, továbbtanulásra koncentrálsz. Érettségi után új élet, új szerelmek várnak. Ezt nyugodt szívvel megígérhetem neked :)

A közös képeket, emlékeket nem kell törölnöd, ha nem akarod. Jó lesz még barátként emlékezni. Tedd maximum privát mappába.

2015. nov. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!