Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom kért egy hét szünete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kért egy hét szünetet gondolkozni, ez volt, hogy bárkinek segített már?

Figyelt kérdés

Nem igazán értettem mi baja van, azt mondta össze van zavarodva, mert rosszul érzi magát és nem tudja, hogy szeret vagy csak megszokott és kér egy hét szünetet gondolkozni. Közben sírt és tudom, hogy neki is rossz volt de őszintén nem értem, hogy segít ez bárkin, ha nincsenek együtt és nem beszélnek a gondról csak félre teszik. Nagyon szomorú vagyok, fogalmam sincs mit tegyek csakúgy elment és azt mondtam, hogy akkor legyen egy hét.


Ezután működhet újra a dolog? Valakinek ez segített már a kapcsolatán? 3 éve vagyunk együtt.


2015. nov. 21. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
szünet=gyáva szakítás
2015. nov. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg működhet. A cél nem az ilyenkor, hogy a kapcsolat ettől jobban működjön, hanem az önvizsgálat.


Egy kis szünet alatt lehet úgy gondolkozni, hogy a másik jelenléte nem befolyásol, rá lehet koncentrálni a saját érzésekre, például hogy ez alatt az idő alatt a másik baromira hiányzik, és alig várom, hogy leteljen, vagy épp megkönnyebbülést érzek, fellélegzem, hogy végre magam lehetek.

2015. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam nem működött sajnos. Igaz nem én kértem a szünetet akkor. A szünet után még nagyobb hullámvölgybe került a kapcsolatunk, és szakítás lett a vége. Több, mint 4 évet voltunk együtt.
2015. nov. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én volt párom fél éve szünetet kér :D Nevetséges, gyáva kimondani, hogy vége, téged meg hiteget.
2015. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban össze van zavarodva, valószínűleg egy hét kevés lesz, hogy rájöjjön mit akar, én is voltam hasonló helyzetbe, nem szakítottam rögtön csak 2-3 hónap múlva, rendbe tenni magamba a dolgokat meg csak akkor sikerült amikor már késő volt. De minden ember más, remélem nálatok jobb vége lesz.
2015. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!